Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

Za Beate o zdolnosc przebaczenia, wiare w siebie i ludzi prosi szwagier Tomek

W intencji odbudowy związku z moją ukochaną i potrzebne nam do tego łaski

Matko Najswietsza zwracam się do Ciebie o pomoc w uwolnieniu mojego syna Macieja - lat 26 z sekty.Spraw aby z powrotem wrócił do Koscioła Jezusowego i uznał Go za swojego jedynego Pana.

Bardzo proszę o modlitwę za ocalenie naszej rodziny. Dobry Boże pomóż nam na nowo wszystko poukładać. 

Bardzo proszę o modlitwę za mnie , abym przeszła przez bardzo ciężki dla mnie okres . Proszę o modlitwę abym nie poddała się i nie zapomniała o miłosierdziu Boga . Proszę o modlitwę abym nie zatraciła przez otaczający mnie ból wartości w które wierzę . Dziękuję i proszę o pomoc bo z dnia na dzień trudniej mi oddychać . 

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla Marcina, udaną operację i pomyślność w leczeniu z choroby nowotworowej, oraz o błogosławieństwo i mądrość dla lekarzy. Bóg zapłać za modlitwę.

Proszę o Modlitwę w intencji Pomyslności w rozstrzygnięciu bardzo ważnych spraw aby Komisja przychyliła sie pozytywniei wydała pozytywne orzeczenie lekarskie aby ułomnosci zdrowotne nie stanowiły problemu bóg zapłać i proszę o Modlitwę 

Proszę o Modlitwe w Intencji pomyslnie rozstrzygnietej sprawy zawodowej oraz w intencji zdrowia 

Aby komisja przychyliła sie pozytywnie do orzeczenia bóg zapłać za Modlitwę 

Prośba o modlitwę za moją ukochaną chorą żonę. Pragnę zawierzyć jej zdrowie Matce Boskiej. 

Bóg zapłać.

Panie Jezu błagam Cię o pomoc w przezwyciężeniu mojej największej słabości jaką jest lenistwo i marnowanie czasu, który powinnam przeznaczyć na naukę. Wiem, że już tyle razy próbowałam, miałam postanowienia i znów zawiodłam. Oddaję się Tobie całkowicie, dopomóż mi, abym nie zmarnowała tego daru który dostałam od Ciebie i skończyła studia bez powtarzania roku czy semestru. Rozpal we mnie chęć do nauki, wytrwałość, systematyczność, pracowitość, pokorę i cierpliwość. Spraw, abym dobrze wykorzystała te 2 miesiące 4 roku, które mi zostały i żebym tego czasu nie zmarnowała. Wiem, że sama nie dam rady, ale zawierzam się Tobie Panie, który jesteś Specjalistą od rzeczy niemożliwych. Jezu ufam Tobie!

Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego syna Mateusza, wyrwania się z pod wpływu kolegów i wyboru dobrej drogi życiowej.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego syna Mateusza, wyrwania się z pod wpływu kolegów i wyboru dobrej drogi życiowej.

Bardzo proszę o modliwę w intencji wyzdrowienia mojej Mamy Danuty. I błogosławieństwo Boże na dalsze życie.
Bóg Zapłać.

 Miłosierny Boże za wstawiennictwem Św.Jana Pawła II błagamy  i prosimy o  uzdrowienia z choroby nowotworowej  dla Zbigniewa  oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

prosze o modlitwe za mnie i moje dzieci

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy przez  męża , dar tak bardzo długo wyczekiwanego macierzyństwa.Zgody w małżeństwie 

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia  mojej żony Aleksandry- Oli  Augustyn z Chorzowa, która cierpi  na chorobę nowotworową wielonarządową. Proszę o pomyślny przebieg leczenia, umocnienie w nadziei i uzdrowienie.

 

Bardzo proszę Siostry o modlitwe za moją relacje z kolegą który obraził się na mnie totalnie i mało tego wszystko robi na wspak tylko po to by mi dokuczyć. Mam ważną sprawę do załatwienia z nim i lekceważy moje emaile robi to specjalnie a to jest b.ważne dla mnie. Taki złośliwy człowiek.

Proszę o modlitwę w intencji zdania bardzo trudnego I waznego dla mnie egzaminu.

Proszę o modlitwę za mnie o uwolnienie od grzesznych przywiązań.  Dziękuję

Proszę o modlitwę aby Artur odwzajemnił moje uczucie i miłość jaką go darzę.

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia człowieka, który byłby dla mnie dobrym mężem. I ja dla niego żoną.

O łaskę zdrowia,pokój serca i nadzieję dla mamy,o uzdrowienie jej relacji z z zięciem,i dar przebaczenia  w rodzinie.O swiatło Ducha świetego ,siłę i Boże błogosławieństwo dla niej i jej dzieci.O dar  sakramentu małżeństwa dla jej synów i o miłość i zgodę w rodzinie.

Jezu miłosierny daj światło,siłę i nadzieję i pokój serca dla mojej siostry,aby dała radę nieść krzyż cierpienia choroby męża ,prosze Cie o cud uzdrowienia z depresji dla Mariusza o ochronę dla jej rodziny i dzieci.Jezu Bądź z nimi i ratuj ich rodzinę.Jezu miłosierny daj światło,siłę i nadzieję i pokój serca dla mojej siostry,aby dała radę nieść krzyż cierpienia choroby męża ,prosze Cie o cud uzdrowienia z depresji dla Mariusza o ochronę dla jej rodziny i dzieci.Jezu Bądź z nimi i ratuj ich rodzinę.

Błagam o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej córki Magdaleny ze złamanej kosci policzkowej. Jezus jest Panem i Uzdrowicielem. Amen 

Proszę o modlitwę za Jole o wyleczenie z arytmi. Bóg zapłać

Proszę drogie Siostry o Modlitwe za mnie Abym pozytywnie przeszedł badania lekarskie w dniu 23 kwietnia  abym trafił na życzliwych Lekarzy i wyrozumiałą komisję i abym otrzymał pozytywną opinnię zdrowotną do pełnienia służby Bardzo zależy mi na niej chciałbym pomagać ludnosci cywilnej . jeszcze raz prosze o modlitwę 

Zwracam się z prośba o modlitwe o uzdrowienie i błogosłąwieństwo dla mojej 2,5 letniej córeczki. Emilka jest pod opieką wielu specjalistów, 14 maja mamy wizyte u kardiologa. Proszę aby badanie wyszlo pozytywnie, aby nie była konieczna operacja..Proszę o błogosławieństwo aby Emilka w przedszkolu zaklimatyzowała się nie sprawiała problemw, chetnie się uczyła i miała wspaniałych kolegów i kolezanki.

Proszę o modlitwę o miłosierdzie Boże dla księdza proboszcza i parafian z Gierałtowic oraz o otwarcie się na działanie Ducha Świętego dla Stanisławy.

Proszę o modlitwę za moją mamę. Jest po ciężkiej operacji, walczy z guzami. Proszę się pomodlić, żeby nie cierpiała.

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal