Wiadomości Sekretariatu EFFATHA

Centrum Kształcenia Rodziny w Nowej Wilejce

W Nowej Wilejce tworzymy Centrum Kształcenia Rodziny. Zadania CKR to prowadzenie  warsztatów szkoleniowych w trosce o integralny rozwój całej rodziny i poszczególnych jej członków od poczęcia do naturalnej śmierci, prowadzenie przedszkola dla dzieci najbardziej potrzebujących ....

Spotkanie opłatkowe Przyjaciół Kościoła na Wschodzie

W dniach 05-06 stycznia w naszym domu w Konstancinie odbyło się spotkanie opłatkowe dla współpracowników zgromadzenia i przyjaciół Kościoła na Wschodzie. W spotkaniu wzięło udział ok. 30 osób. "Don Bernardo Antonini - apostoł wschodu z anielskim charyzmatem" to temat przewodni spotkania. Prelegentami byli goście z Verony: don Giuseppe Vantini - postulator procesu beatyfikacyjnego na poziomie diecezji dona Bernardo oraz kleryk Luca Zanotto, który dał świadectwo powołania do życia w kapłaństwie, a u którego podstaw jest don Bernardo.

Jesienny list do Przyjaciół Kościoła na Wschodzie

Biuletyn sekretariatu ds. Wschodu Zgromadzenia Sióstr od Aniołów

Relacja z Jubileuszowej Pielgrzymki do Włoch

Z okazji Jubileuszowego Roku Miłosierdzia, w dniach 8 – 17.10.2016r. odbyła się pielgrzymka do Włoch, dla Współpracowników Misyjnych  i Przyjaciół Kościoła na Wschodzie - Effatha.  

Jesienny list do Przyjaciół Kościoła na Wschodzie

Prośba do ludzi dobrej woli... uaktualniony nr konta

W tegoroczne wakacje, uwzględniając trudną sytuację rodzinną i finansową niemałej grupy uczniów ze szkoły w Bujwidzach (rejon Wileński), organizowane są dla nich tygodniowe REKOLEKCJE w Polsce. To wielka pomoc i promocja dla DZIECI. Dwa lata temu, dzięki pomocy wielu osób dobrej woli, takie rekolekcje odbyły się w okolicach Częstochowy, w zeszłym roku - w okolicach Torunia, w tym roku - ich marzeniem są TATRY.

Wyjazd planowany jest w dniach 30 VI - 07 VII 2015r. 

Ukraina w potrzebie

Subskrybuj RSS - Wiadomości Sekretariatu EFFATHA
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal