Wiadomości Sekretariatu EFFATHA

Spotkanie opłatkowe Przyjaciół Kościoła na Wschodzie

W dniach 05-06 stycznia w naszym domu w Konstancinie odbyło się spotkanie opłatkowe dla współpracowników zgromadzenia i przyjaciół Kościoła na Wschodzie. W spotkaniu wzięło udział ok. 30 osób. "Don Bernardo Antonini - apostoł wschodu z anielskim charyzmatem" to temat przewodni spotkania. Prelegentami byli goście z Verony: don Giuseppe Vantini - postulator procesu beatyfikacyjnego na poziomie diecezji dona Bernardo oraz kleryk Luca Zanotto, który dał świadectwo powołania do życia w kapłaństwie, a u którego podstaw jest don Bernardo.

Centrum Kształcenia Rodziny w Nowej Wilejce

W Nowej Wilejce tworzymy Centrum Kształcenia Rodziny. Zadania CKR to prowadzenie  warsztatów szkoleniowych w trosce o integralny rozwój całej rodziny i poszczególnych jej członków od poczęcia do naturalnej śmierci, prowadzenie przedszkola dla dzieci najbardziej potrzebujących ....

Jesienny list do Przyjaciół Kościoła na Wschodzie

Biuletyn sekretariatu ds. Wschodu Zgromadzenia Sióstr od Aniołów

Relacja z Jubileuszowej Pielgrzymki do Włoch

Z okazji Jubileuszowego Roku Miłosierdzia, w dniach 8 – 17.10.2016r. odbyła się pielgrzymka do Włoch, dla Współpracowników Misyjnych  i Przyjaciół Kościoła na Wschodzie - Effatha.  

Jesienny list do Przyjaciół Kościoła na Wschodzie

Prośba do ludzi dobrej woli... uaktualniony nr konta

W tegoroczne wakacje, uwzględniając trudną sytuację rodzinną i finansową niemałej grupy uczniów ze szkoły w Bujwidzach (rejon Wileński), organizowane są dla nich tygodniowe REKOLEKCJE w Polsce. To wielka pomoc i promocja dla DZIECI. Dwa lata temu, dzięki pomocy wielu osób dobrej woli, takie rekolekcje odbyły się w okolicach Częstochowy, w zeszłym roku - w okolicach Torunia, w tym roku - ich marzeniem są TATRY.

Wyjazd planowany jest w dniach 30 VI - 07 VII 2015r. 

Ukraina w potrzebie

Subskrybuj RSS - Wiadomości Sekretariatu EFFATHA
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal