03 V 2021 - Maryja w życiu s. Wandy cz. 1

W maju będziemy mogli przeczytać fragmenty z Dzienników s. Wandy, które mówią o spotkaniu z Matką Bożą albo o modlitwie s. Wandy do Matki Bożej. Niech to pobudzi nasze serca do skierowania myśli ku Maryi, w tym pięknym miesiącu.

Wtedy jeszcze pamiętałam o Niepokalanej i Ta swoim świętym płaszczem mnie okryła i zrozumiałam, że to miały być grzechy nieczyste zwierzęce i już joty brakowało do utracenia mojej niewinności przez chwilę zgodzenia się w myślach, ale dzięki walce i pomoc Matki Boskiej, uratowały moją duszę i dusze kapłanów.

Chwilka z Matką Niepokalaną i moim aniołem stróżem.

Siostro anielska, Wandziu, nie płacz i nie słuchaj, co on mówi, patrz na swego anioła stróża, jesteś naszą własnością, Syn mój jest tuż przy tobie i w Ranie Jego Serca cię chowa, a że w ten, nie w inny sposób chce doświadczać, to już Jego rzecz i masz się poddać Jego św. woli. Przyjęłaś stan duszy kapłanów na siebie, to teraz trwaj. Pamiętaj, że Ja Niepokalana i ten anioł twój stoimy na ratunek, byś nie skalała niewinności, która jest nam najprzyjemniejszą wonnością. (Tu chwila miłej woni.) Rozumiem teraz, że to opieka nieba.

Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal