Relacje, świadectwa, wspomnienia...

Wakacyjne rekolekcje z dziećmi

W dniach od 09 do 14 lipca 2017 r. w naszym domu w Konstancinie Jeziornie odbyły się wakacyjne rekolekcje dla dzieci. Uczestniczyło w nich 36 uczniów szkół podstawowych z różnych część Polski. Tematyką spotkań były objawienia Matki Bożej Fatimskiej.

Relacja z Jubileuszowej Pielgrzymki do Włoch

Z okazji Jubileuszowego Roku Miłosierdzia, w dniach 8 – 17.10.2016r. odbyła się pielgrzymka do Włoch, dla Współpracowników Misyjnych  i Przyjaciół Kościoła na Wschodzie - Effatha.  

"Na skrzydłach miłosierdzia" - festyn 2016

„Na skrzydłach miłosierdzia” – to tytuł jubileuszowego – dziesiątego już – festynu anielskiego, który odbył się 21.09.2016 r. w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie. W Jubileuszowym Roku Miłosierdzia wydarzenie tematyką nawiązywało do tajemnicy Bożego Miłosierdzia. Pośród wielu słów o miłosierdziu nie zabrakło również czynu. Dochód ze wspólnego świętowania został przeznaczony na budowę dziecięcego hospicjum przy istniejącym już Hospicjum bł. Ks. Michała Sopoćki w Wilnie.

Echo po warsztatach tańca religijnego

Świadectwa uczestników warsztatów tańca religijnego w 2015/2016.

"Biesiada dusz przed odlotem" - festyn 2015

Tego jeszcze nie było! Rok kalendarzowy już na finiszu. Najwyższy więc czas na bilanse, remanenty… Powoli zbliża się też ku końcowi rok życia konsekrowanego, więc jeśli jeszcze pisać o festynie Wybranych, to najwyższa pora. A warto, bo tego jeszcze nie było, by wszystkie wspólnoty życia konsekrowanego w Konstancinie, były zaangażowane w jedną imprezę!

"...Tajemnice Maryi"

Relacja ze spotkania dla młodych "...Tajemnice Maryi" 23-25 października 2015 w Częstochowie

Weekend "Rodzinami z Aniołami"

Foto-relacja ze spotkania "Rodzinami z Aniołami", które odbyło się w dniach 15-17 maja 2015 r. w Konstancinie-Jeziornej.

Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal