Dla młodych

5 kroków w stronę uważności

Zapraszamy na rekolekcje o rozeznawaniu duchowym i podejmowaniu decyzji połączone z warsztatami opartymi na Porozumieniu wg Marshalla Rosenberga.

Zastanowimy się, co może nam pomóc nam świadomie przeżyć życie, wybierać w zgodzie ze sowimi pragnieniami i wartościami, jak usłyszeć głos Boga, który zaprasza mnie do podjęcia przygody.

W planie będzie czas na indywidualną modlitwę, wymianę doświadczeń, pracę osobistą, w dwójkach i w większej grupie. 

Utuleni w ramionach Ojca - rekolekcje dla poszukujących swojej drogi życia

Zapraszamy osoby poszukujące swojej drogi życia na rekolekcje przełomu roku 2019/2020. Chcemy trwać w przeżywaniu tajemnicy Bożego Narodzenia i ufnie powierzać swoje życie dobremu Bogu Ojcu. Jest to propozycja dla tych, którzy w hucznym witaniu Nowego Roku szukają wyciszenia, refleksji i pogłębienia relacji z Bogiem Ojcem. Szczegóły na plakacie i pod nr tel 665479083

Umiłowana w Sercu Jezusa - rekolekcje dla dziewcząt

Zapraszamy dziewczęta szkół średnich, studentki i pracujące na czas bliskiego bycia przy Sercu Jezusa. Będziemy wpatrywać się w to Boskie Serce by w Nim odnaleźć powołanie do bliskości z Jezusem. Rekolekcje  odbędą się w domu Sióstr od Aniołów w Częstochowie. Rozpoczynamy w piątek kolacją o godz. 18.30 a kończymy w niedzielę obiadem. Szczegółowych informacji udziela s. Agnieszka 665479083

Powołane przez Zmartwychwstałego!

Zapraszamy dziewczęta ze szkół średnich, studentki i pracujące na spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem. Dzień skupienia dla osób rozeznających powołanie! 25 maja 2019 r w Jeżowym na podkarpaciu. Szczegółowych informacji udziela s. Agnieszka 665479083

PO KOLEI – wakacyjne rekolekcje dla młodych w Konstancinie

W dniach 30 lipca – 3 sierpnia 2017r. odbyły się w Konstancinie kolejne rekolekcje dla młodych prowadzone przez Siostry od Aniołów, tym razem pod hasłem „Po kolei”. Mimo licznych wakacyjnych propozycji udało się zgromadzić w naszym klasztorze 11 wspaniałych młodych ludzi, którzy chcieli kilka dni spędzić bliżej Boga.

"Po kolei" - rekolekcje dla młodych

Zapraszamy na rekolekcje dla młodych (wiek gimnazjalny i wyżej). Tym razem odbędą się w temacie różnych ważnych kolei-ności. Spotkanie rozpoczyna się 30 lipca po południu a kończy 3 sierpnia po śniadaniu. Zgłoszenia oraz pytania można przesyłać na podany adres mailowy.
Już teraz prosimy o modlitwę w intencji tego spotkania, młodych oraz prowadzących, aby to był możliwie najlepszy Boży czas!

Rekolekcje dla poszukujących drogi. Tajemniczy ogród...

Siostry od Aniołów zapraszają dziewczęta, kobiety w wieku 17-35 lat na wyjątkowe rekolekcje!

Rekolekcje dla młodych - Życie? Lubię to!

Siostry od Aniołów zapraszają dziewczyny i chłopaków ze szkół średnich na życiowe rekolekcje!

Strony

Subskrybuj RSS - Dla młodych
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal