Rekolekcje

Rekolekcje kontemplatywne w życiu codziennym - zaproszenie

Rekolekcje kontemplatywne to konkretna droga prostej modlitwy, w której stajemy wobec świętego imienia Jezus. W tym Imieniu zawiera się wszystko, jak mówi Katechizm Kościoła Katolickiego w nr 2666. Wypowiadając z miłością i szacunkiem imię Jezus, stajemy w obecności samego Boga. Nic więcej nie potrzebujemy robić.

To nauka anielskiego sposobu kontemplacji - być przed Bogiem. Rekolekcje organizują księża jezuici z Gdyni, ale również zaangażowane w nich są nasze siostry. Więcej informacji w linku:

Utuleni w ramionach Ojca - rekolekcje dla poszukujących swojej drogi życia

Zapraszamy osoby poszukujące swojej drogi życia na rekolekcje przełomu roku 2019/2020. Chcemy trwać w przeżywaniu tajemnicy Bożego Narodzenia i ufnie powierzać swoje życie dobremu Bogu Ojcu. Jest to propozycja dla tych, którzy w hucznym witaniu Nowego Roku szukają wyciszenia, refleksji i pogłębienia relacji z Bogiem Ojcem. Szczegóły na plakacie i pod nr tel 665479083

Anielska Akademia Dobroci

W dniach od 23 do 28 czerwca br. Odbyła się Anielska Akademia Dobroci. Podczas wakacyjnych rekolekcji 40 dzieci wzięło udział w zmaganiach o to jak być lepszym człowiekiem. Rekolekcjom patronował św. brat Albert Chmielowski i oczywiście nasi aniołowie. Każdego dnia wspólnie przeżywaliśmy Eucharystię, katechezę, warsztaty i mnóstwo dobrej zabawy. Podczas rekolekcji nie zabrakło wycieczki do Warszawy, dzielenia się swoimi talentami i tradycyjnego pikniku z goframi.

Anielska Akademia Dobroci - rekolekcje dla dzieci

Zapraszamy dzieci na wakacyjne rekolekcje pt."Anielska akademia dobroci".  Naukową pomocą w anielskiej akademii będą uczynki miłosierdzia. Rekolekcje rozpoczynają się w niedzilę 23 czerwca a kończą w piątek 28 czerwca obiadem.  Szczegółowych informacji i zgłoszenia przyjmuje s. Agnieszka 665479083. Liczba miejsc ograniczona. Udział w rekolekcjach jest potwierdzany na podstawie karty zgłoszeń.

Umiłowana w Sercu Jezusa - rekolekcje dla dziewcząt

Zapraszamy dziewczęta szkół średnich, studentki i pracujące na czas bliskiego bycia przy Sercu Jezusa. Będziemy wpatrywać się w to Boskie Serce by w Nim odnaleźć powołanie do bliskości z Jezusem. Rekolekcje  odbędą się w domu Sióstr od Aniołów w Częstochowie. Rozpoczynamy w piątek kolacją o godz. 18.30 a kończymy w niedzielę obiadem. Szczegółowych informacji udziela s. Agnieszka 665479083

"Umiłowana w Sercu Jezusa"

Serdecznie zapraszamy dziewczęta szkół średnich, studiujące i pracujące na rekolekcje pt. "Umiłowana w Sercu Jezusa". Będzie to dobry czas do wyciszenia i odnalezienia swoego miejsca w najczulszym i kochającym Sercu Boga. Jednocześnie rekolekcje będą dobrą oazją do zapytania się: Co dalej ze mną? Do czego Bóg mnie zaprasza? Jaką dam Mu odpowiedź?

Adwentowy dzień skupienia "W oczekiwaniu na Jezusa"

Dzień skupienia dla wszystkich zainteresowanych postacią s.Wandy Boniszewskiej.

Rekolekcje "Piękna Ona - piękna ja"

Serdecznie zapraszamy dziewczęta chcące odkryć piękno swojej drogi życiowej na rekolekcje "Piękna Ona - piękna ja". Rekolekcje odbędą się w Częstochowie.

Strony

Subskrybuj RSS - Rekolekcje
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal