Z Aniołami o Aniołach

Duchowość anielska

Rekolekcje "Z aniołami o aniołach"! Po więcej szczegółów kliknij w tytuł.

Mocni w Bogu - rekolekcje w Zakopanem

Zapraszamy na kolejną edycję rekolekcji "Mocni w Bogu". Tym razem do Zakopanego. Rozpoczynamy w piątek wieczorem, kończymy w niedzielę obiadem. Nasza droga życia jest drogą słabości i upadków, a jednocześnie drogą, na której Bóg daje nam moc, łaskę i wsparcie Potężnych Anielskich Duchów. Zechciejmy skorzystać z okazji by nauczyć się korzystać z pomocy Świętych Archaniołów i zaprzyjaźnić się z Nimi.

Mocni w Bogu - rekolekcje na dobry początek Wielkiego Postu

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje "Mocni w Bogu". Są to rekolekcje z cyklu Z aniołami o aniołach. W tym roku proponujemy drogę wielkopostnego nawracania rozpocząć przy pomocy Niebieskich Mocarzy. Nasza droga życia jest drogą słabości i upadków, a jednocześnie drogą, na której Bóg daje nam moc, łaskę i wsparcie Potężnych Anielskich Duchów.

Utuleni w ramionach Ojca - dzień skupienia dla dziewcząt w Jeżowem

Zapraszamy dziewczęta uczące się, studiujące i pracujące na dzień skupienia do Jeżowego na podkarpaciu. Dzień ten będzie dobrą okazją do chwili zatrzymania, modlitwy i trwania przy Sercu naszego Ojca. Szczegółowych informacji udziela s. Agnieszka pod numerem telefonu 665479083. Zgłoszenia do 10 lutego 2020.

"Anioł z nieba umacniał Go" - wielkopostny weekend anielski w Zakopanem

Zapraszamy dorosłych na Wielkopostny Weekend "Z aniołami o aniołach" do Zakopanego. Będzie to czas skupienia, wyciszenia, okazja do pogłębionej modlitwy i rozmowy. Wszystko w pięknych okolicznościach podhalańskiej przyrody. Twój Anioł przygotuje Ci drogę! 

Aniołowie w historii zbawienia - wielkopostny weekend anielski

Zapraszamy dorosłych na wielkopostne rekolekcje "Aniołowie w hisorii zbawienia". Każdy z nas potrzebuje chwili zatrzymania, aby odkryć obecność aniołów w swojej własnej historii zbawienia...

"Anioł z nieba umacniał Go" - wielkopostny weekens anielski w Zakopanem

Zapraszamy dorosłych na Wielkopostny Weekend "Z aniołami o aniołach" do Zakopanego. Będzie to czas skupienia, wyciszenia, okazja do pogłębionej modlitwy i rozmowy. Wszystko w pięknych okolicznościach podhalańskiej przyrody. Twój Anioł przygotuje Ci drogę! 

 

Aniołowie w historii zbawienia - wielkopostny weekend anielski

Zapraszamy dorosłych na wielkopostne rekolekcje "Aniołowie w hisorii zbawienia". Każdy z nas potrzebuje chwili zatrzymania, aby odkryć obecność aniołów w swojej własnej historii zbawienia... Podczas weekendu będzie okazja do modlitwy, wyciszenia, spowiedzi i dostrzeżenia anioła stróża i jego działania w swoim życiu. Zgłoszenia do 10 marca przyjmuje s. Agnieszka pod nr tel 665479083 lub siostryodaniolow@gmail.com

"Mocni w Bogu" - weekend z aniołami o aniołach

Zapraszamy na kolejne rekolekcje z cyklu "Z aniołami o aniołach". Tym razem w czasie Wielkiego Postu chcemy razem z archaniołami doświadczyć Bożej mocy pośród ludzkiej słabości. Będzie to dobra okazja do chwili wielkopostnego zatrzymania się, wejścia w modlitwę i wysławianie Boga za wielkie rzeczy, które dla nas czyni.

Strony

Subskrybuj RSS - Z Aniołami o Aniołach
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal