Księga Gości

Jeśli chcesz coś napisać, pozdrowić, podziękować.... Wpisz się do Księgi Gości.

Dziekuje za każdą modlitwę  do Pana Boga za moje problemy i za moją żonę. Bóg zapłać.

Dziękuję za miniony rok. 

Drogie Siostry, trafiłam tutaj, bo nie mam już siły... Proszę Was o modlitwę i dziękuję. 

Dziękuję że jesteście ♥️, dzięki Wam wiem że wszystko co czuję i widzę jest prawdziwe. Niech Królowa Aniołów ma w opiece Was wszystkie.

Dobrze Siostry, że jesteście. Dziękuję, że jesteście. 

Drogie Siostry,
piszę, aby podziękować za waszą modlitwę. Prawie 4 lata temu, byłam w bardzo ciężkiej sytuacji i napisałam do Was prośbę o modlitwę. Wierzę, że zadziałała. Dzisiaj jestem szczęśliwa. Dziękuję. Bóg zapłać.

Byłam z córką u Sióstr ok.3 lata temu, dziękuję za rozmowę. Jeśli mogłabym poprosić o modlitwę w intencji stałej pracy dla mnie i pokoju/ mieszkania dla nas, to będę wdzięczna. z Panem Bogiem

Bóg zapłać Siostro Alicjo za wsparcie modlitewne w intencji zdrowia Łukasza.

Dopiero dziś mój Anioł Stróż naprowadził mnie na Siostry list do mnie. Dziś imieniny obchodzi również Dominik, a mój syn ma drugie imię- Dominik. Łukasz, Dominik cierpi na lęk osamotnienia, który powierzam Bogu zamkniętemu w tabernakulum. W święto Swiętej Rodziny, szczególnie- bądź uwielbiony Boże w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata. Siostro Wando, wypraszaj u Boga łaskę powrotu do zdrowia dla Łukasza.

Drogie Siostry, dziekuje za modlitwe i wysluchanie mojej prosby. Tato wyzdrowial. Bog zaplac.

Prawdopodobnie interesujesz się pomocą dla ludzi z wielkimi problemami. Prawdopodobnie odmówisz ale zastanawiam się czy możesz mi pomóc ofiarując datek podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWOMIR SKARŻYŃSKI jeśli są obawy i pytania napisz proszę otto.70wp.pl Panie Jezu Ty się tym zajmij

Serdecznie prosze o dobry przebieg ciazy, uwolnienie od chorob wewnetrznych dla Stasi oraz dobry porodu. Bog  zaplac.

Bóg zapłać Drogie Siostry i niech dobry Bóg błogosławi! Zdrowie odzyskane można działać na chwałę Pana :)

Za pośrednictwem tej strony chciałabym podziękować mojemu Aniołowi Stróżowi za to, że podpowiada mi jak doskonalić moją modlitwę aby była milsza Naszemu Stwórcy i za Jego opiekę, zwłaszcza ostatnio za cud naprawy sprzętu. Dziękuję mój niewidzialny Przyjacielu :)

Bóg zapłać Drogie Siostry!

O pogodzenie się że znajomymi.O odnowienie przyjażni z Nicolą,o ochrone gdy wychodze sama z domu.

Szczęść Boże,

Proszę o pamięć o modlitwe

Prosze o modlitwe Kochane Siostrzyczki za powodzenie w tworzeniu się wspólnoty dla osób z chorobami psychicznymi

Z góry Bóg zapłać.

Bóg zapłać za wszystkie modlitwy! Bogu w Trójcy Jedynemu niech będą dzięki za tą wspaniałą stronę! Za dary Boże wylewające się na Zgromadzenie i ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów!

Niech Dobry Pan Bóg i Królowa Różańca Świętego z Pompejów oraz wszystkich Aniołów Wam błogosławi, Drogie Siostry!

+ Pochwalony Pan Jezus!

Z serca dziękuję za wsparcie modlitwą o zdrowie dla mojej Mamy i posłanie do Niej Aniołów, Dobry Bóg wysłuchał naszego wołania. Życzę Siostrom obfitych łask od naszego Pana Jezusa Chrystusa, a zwłaszcza dla s. Alicji. Z pamięcią modlitewną

Tak bardzo chciałabym być jedną z Was Siostry Drogie ale jestem chora i wiem że nigdy nie będę...

 

Szczęść Boże!

Podobnie jak inny Gość uważam, że to wspaniała strona, na którą również i mnie naprowadziły spotkane gdzieś wiadomości o siostrze Wandzie Boniszewskiej. Wielkie Bóg zapłać Siostrom.

Nie radze sie modlic za wstawiennictwem Aniołów Stróżów, bo możecie nabyc się schizofrenii.

Szczęść Boże, kiedyś jako nastolatka czesto odiwedzałam Dom w Skolimowie, miałam tam "koleżankę" Marysię z Wilna, to musiał być 1999 lub 2000 rok... Ja też mam na imię Marysia i tak dziwnie Bóg połączył na chwilę nasze losy... Bardzo bym chciała zapytać, dziś już siostrę Marię, co u Niej słychać, jak Bóg teraz się Nią posługuje... Ja jestem żoną, mamą pięciorga dzieci i czasami bywamy w Konstancinie. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Siostry od Aniołów, niech Matka Najświętsza, Królowa Aniołów ma Was w swych opiekuńczych ramionach. Z Panem Bogiem! Marysia

 

Szukam odpowiedzi na pytanie - czy Anioł Stróż konkretnej osoby, został stworzony tylko dla tej jednej osoby, czy może jest tak, że kiedy ta osoba osiąga już zbawienie i jest w Niebie, to Anioł Stróż otrzymuje inną osobę do opieki? Może ktoś zna odpowiedź? Czy Anioł Stróż jest stworzony tylko dla tej jednej osoby na całą wieczność?
Pozdrawiam serdecznie Siostry i Gości.
Dziękuję Siostrom za ich pracę i modlitwy.

Szczęść Boże! Nie ma wątpliwości, że życie każdego człowieka jest otoczone opieką aniołów od samego początku do końca! Ale co do tego który aniołów pełni funkcję anioła stróża i na jakich zasadach nie jest to już takie jasne. A na pewno to co napisze poniżej nie ma rangi dogmatu. Są to tzw. wnioski teologiczne. Czyli jest bardzo prawdopodobne, że każdemu człowiekowi Pan Bóg posyła odrębnego, jedynego w swoim rodzaju anioła jako stróża. Bóg jest wszechmogący, dlatego nie było dla niego problemem stworzyć aniołów tylu ilu ludzi było, jest i będzie. Taka wizja jest spójna z prawdą, że mój anioł stróż jest najlepszym jakiego mogłam dostać, ma takie a nie inne umiejętności, stopień oświecenia itp. Pan Bóg jest jednak stwórcą i Panem aniołów, dlatego może posyłać ich tam gdzie chce, a oni są Mu posłuszni, więc nie można wykluczyć, że aniołowie stróże po śmierci swoich podopiecznych dostają inne misje. Tym bardziej, że oni żyją w wieczności, a my w czasie. Ale to już dłuższa historia. :) Polecam książki z naszej zakładki literatura o aniołach. Na początek dobra jest "Wszystko o aniołach". Pozdrawiam!

Serdeczne podziękowanie dla siostry Lucyny która prowadziła z wielką pasją rekolekcje o Aniołach w Gdansku.Wielkie Bóg Zapłac.

 Serdeczny Bóg  zapłać  Siostra  za wszystkie modlitwy, wyrzeczenia i ofiary jakie podejmują aby upraszac  u Pana  Boga łaski o które prosimy i które nam są potrzebne. 

Jestem bardzo szczęśliwa ze znalazłam Siostry od Aniołów kiedy szukałam modlitwy do Matki Bożej od Aniołów.

Szczesc Wam Boże drogie Siostry

Moje życie legło w gruzach. Nie powinnam tu tego pisać, ale cóż mi zostało? Mój mąż okazał się nałogowym hazardzistą. Narobił gigantycznych długów. Teraz zniknął. Codziennie otrzymuję listy z groźbą egzekucji komorniczych. Naliczyłam się już ponad 80 tysięcy zł długu. Nie wiem, czy to wszystko. Mam na utrzymaniu troje uczących się dzieci. Najmłodsze jest chore. Próbuję ratować co się da, zwłaszcza dom. Niestety, mamy z mężem wspólnotę majątkową. Tracę już wiarę. Wszystko idzie bardzo opornie, a mi brakuje czasu. Lada chwila zaczną się egzekucje komornicze. Bardzo proszę, może ktoś mógłby mi pomóc, wesprzeć – może w formie pożyczki. Żeby przetrwać ten najtrudniejszy czas. Jest pewna szansa, że uwolnię się przynajmniej z części długów męża. Potrzeba jednak na to czasu. Częściowe spłaty spowodują odroczenie egzekucji. Ja nie mam już żadnych pieniędzy, dosłownie brakuje mi na życie. Bardzo proszę.

Monika

e-mail:

monika2703@interia.pl

Autorka Monika, posługujaca sie adresem e-mail monika2703@interiapl

Umiesciła treść tego ogłoszenia na kilkunastu portalach.  Skad wiadomo, że to nie jest oszustka??

Dziękuję serdecznie za modlitwę w intencji mojej babci. Swego czasu prosiłem o modlitwę w jej intencji, bo jej stan zdrowia był ciężki i pogarszał się... szpital, opuchnięte kończyny, słabe serce, podłączona pod tlenem...  dodatkowo niewydolność nerek, zapalenie oskrzeli.. wszystko na raz! Prosiłem wtedy o modlitwę... dziś byłem u babci na 88 urodzinach.. piłem z babcia kawe, jadłem ciastko i śmialiśmy sie i rozmawialiśmy wszyscy w gronie rodzinnym. Babcia wróciła do zdrowia!!!! Dziękuję z serca za wsparcie modlitewne!

 

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal