Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

Bardzo proszę o modlitwę dla mojej siostry o znalezienie najodpowiedniejszej dla niej pracy, opartej na jej pasjach, dającej głęboką radość, wykonywanej ku chwale Matki Boskiej :-) 

Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie. Zaistniała pilna potrzeba. Bóg zapłać.

Błagam o modlitwę w moich problemach finansowych przez wstawiennictwo Najświętszej Mateńki, bo tylko Ona może wybłagać dla mnie cud!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja,  Proszę bardzo o modlitwe w intencji mojej mamy z prosa o uzdrowienie jej duszy i ciała oraz o łaske doświadczenia Bożej miłości w jej życiu.:) Niech będzie Bóg uwielbiony.

Proszę o modlitwę w intencji Michała ,jego żony Jolanty ich syna,by Pan Bóg wybaczył zdrady,uzdrowił relacje w rodzinie, nawrócił, udzielił łaski modlitwy, żalu i skruchy, spowiedzi i komunii świętej .Proszę także o kobiety,które rozbiły małżeństwa w tej rodzinie, niech Pan Bóg wskaże im właściwą drogę ,odpuści przewinienia,przemieni serca i proszę dla nich o łaski nawrócenia i naprawienia wyrządzonych krzywd. Jezu Ty się tym zajmij. Bóg zapłać. 

Proszę o modlitwę za Kubę o łaski uzdrowienia i opieki Aniołów i Matki Bożej. Proszę także o opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla jego rodziców i siostry. Bóg zapłać 

Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej oraz mojej rodziny, o zdrowie oraz Bożą pomoc i światło Ducha Św dla mnie aby pomógł wyjść mi z moich zadłużeń oraz o nawrucenie dla mnie. serdeczne Bóg zapłać za modlitwę

Szczesc Boze.

Bardzo prosze o modlitwe za moja bardzo chora , najdrozsza moja  corke. Modle sie codziennie . Wierze , ze modlitwa ma cudowna moc, Ale byc moze moja modlitwa nie wystarcza. Prosze , blagam o modlitwe , aby moja corka odzyskala zdrowie. Wychowuje sama dziesiecioletniego syna . Prosze Boga , aby nie zabieral jeszcze jemu mamy.

Z gory bardzo dziekuje .

Z Bogiem.

Maria

Szczęść Boże.     Proszę o modlitwę za wszystkich, którzy próbowali doprowadzić do mojego rozwodu z mężem ,proszę także za wszystkich, którzy przyczynili się do rozbicia małżeństw w naszej rodzinie, proszę o modlitwę również za nasze małżeństwa te,które przetrwały jak i te rozbite.Przepraszam Pana Boga Najwyższego za nas wszystkich i proszę o łaski przebaczenia , nawrócenia i  zjednoczenia naszych rodzin oraz łaski błogosławieństwa Bożego,dla nas,naszych przyjaciół i nieprzyjaciół. Niech Pan Bóg wybaczy wszystkim i okaże swoje Miłosierdzie . Bóg zapłać za modlitwy. 

Prosze o modlitwe w intencji mojej pracy, o to żeby wszystko dobrze sie skończyło

Proszę o modlitwę za małżeństwo Magdaleny i Michała o opiekę Bożą szczególne łaski dla tego małżeństwa.Proszę o przemianę serca mojego męża i uwolnienie go od wszelkich zniewolen materialnych i chorobliwej więzi z bratem.proszę aby wrócił na stałe do Polski.Proszę o dziecko.

o zdrowie, błogosławieństwo, pomoc Bożą w rozwiązaniu problemów Mileny

O znalezienie pracy dla syna Łukasza

proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej małżonki Anny i szczęśliwą operację dla mnie Ryszarda

proszę o modlitwę za Sławka by zerwał z nałogiem alkoholizmu

proszę o modlitwę za naszą córkę Justynę i jej partnera Sławka by nie rozchodzili się ale by zawarli związek przed Bogiem

proszę o modlitwę o nawrócenie naszego syna Marcina,zdrowie dla niego i odmianę na lepsze w jego życiu

O zdrowie dla wnuczka Antosia, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi i stał się otwartym, odważnym i mądrym chłopcem. Panie Jezu dotknij Antosia i uzdrów go.

Proszę o modlitwę w intencji rekolekcji, na które jutro jadę i w intencji wszystkich osób, które będą w nich uczestniczyły...o wszelkie łaski i dary Ducha Świętego , o otwartość serc, o Boże błogosłąwieństwo, o wypełenienie się woli Bożej w naszym zyciu oraz opiekę Matki Bożej. Bóg zapłać...

Serdecznie prosze o modlitwe w intencji nawrocenia syna Dariusza i jego zony obydwoje odeszli od  Boga i siebiei gina.

Bardzo  proszę o modlitwę w mojej intencji.Proszę o pomoc aby w moim domu w końcu zapanował spokój 

Proszę o wykupienie mnie z grzechu i długów. Ratuj Panie.

Proszę o potrzebne łaski i pokój ducha w relacjach z Krzysztofem, o przyjaźń, miłość, radość, o to byśmy umieli patrzeć na siebie bożymi oczami. 
Bóg zapłać!
Anna

Proszę o modlitwę o zdanie egzaminów zawodowych w czerwcu, bym znalazła pracę za granicą, bym na swojej drodze spotkała Toma,żeby odwzajemnił moją miłość,żebyśmy byli razem i szczęśliwi. 

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uratowania małżeństwa mojego i mojego męża. O uzdrowienie mnie od rozpaczy od smutku od złych myśli . Proszę o łaskę cierpliwości i pokory.

Proszę o modlitwę o uratowanie związku z Moniką, aby otworzyła się na miłość, nie bała się jej i nasz związek zmierzał w kierunku małżeństwa. Niech Bóg uzdrowi we mnie to co zepste i psuje naszą relację.

Prosze o modlitwę za mnie zebym nie miała grzechow i żeby broniło mnie przed zlem  Aleksandra

Proszę o dodanie odwagi mojemu partnerowi żeby się oświadczył i żeby nasze wakacje rodzinne były udane. Zachowaj nas wszystkich w zdrowiu  rodziców siostrzeńca nie i mojego partnera

miało być mnie a nie nie :) przepraszam

Proszę o modlitwę za moją mamę żeby robione dzisiaj wyniki wyszły dobrze,proszę równierz o modlitwę za mnie za moje lęki i niepokoje z którymi nie mogę sobie poradzić.Bóg zapłać.

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal