Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

Proszę o modlitwę o uzdrowienie sytuacji w całej rodzinie oraz o moje pomyślne zdanie matury i dostanie się na wymarzone studia. 

Proszę o modlitwę w intencji przyjścia na świat zdrowego dziecka. Jestem w ciąży, która przetrwała pomimo stwierdzonego przez lekarza poronienia. Tydzień po tej dramatycznej informacji kolejna wizyta była szokiem dla lekarza i sczesliwym zaskoczeniem dla mnie. Proszę o modlitwę aby moja ciąża przebiegła bez powikłań a dziecko przyszło na świat zdrowe. Dziękuję i proszę o wsparcie w modlitwie

Proszę o modlitwę błagalna,o cud w intencjach,które noszę w swoim sercu. Proszę o modlitwę dziękczynna za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać. Sylwia.

Proszę o modlitwę o uzdrowienie z choroby i nerwicy lękowej,która w ostatnim czasie dała o sobie tak silnie znać przez wykrytą chorobę,że nie potrafię normalnie funkcjonować ani myśleć. Błagam Jezu ratuj. 

o pomoc Bożą dla mojej rodziny

Prosze o modlitwe w rozwiazaniu trudnych spraw rodzinnych, o milosc moja i Sebastian aby wrocil do mnie i do naszego syna

Proszę o modlitwę,za moją wspólnotę Ruch światło życie.Za Anie, Dorotkę,Alinkę,Joasię, i innych Panu Bogu wiadomych z mojej grupy.O Błogosławieństwo Boże,o  wszelkie dobro w ich  życiu,prowadzenie Boże, opiekę Matki Bożej i  potrzebne łaski,oraz dary ducha św.Proszę też za mnie o pokorę,większa miłośc do Pana Boga,siebie samej , i moich bliźnich ,oraz o  łaskę cierpliwości. Bóg zapłać Beata.

ABY RAFAL, GABRIEL, MICHAL ORAZ WSZYSCY ANIOLOWIE, ARCHANIOLOWIE, MOCE I ZWIERZCHNOSCI ZJEDNOCZYLY SIE W WALCE ZE ZLYM I DEMONAMI I WYPROWADZILI MNIE I NAS Z PIECA OGNISTEGO (KANTYK TRZECH MLODZIENCOW). - WYPROWADZILI "BEZ ZWLOKI", BO JA JESZCZE NIGDY NIE BYLAM KOBIETA, A JUZ JESTEM ZWLOKAMI [KOBIETY]. TO SAMO NIEDOSZLY NARZECZONY [POKAZAL SIE W LILIACH - NA ZNAK, ZE CZEKA NA MNIE], PO CZYM OBCHODZIMY "ROCZNICE POGRZEBU NASZEGO SLUBU". O PRZEBACZENIE DLA BISERKI, O NAWROCENIE EW [KTORE NIENAWIDZA MNIE I LUDZI, KTORYCH NAWET NIE ZNJA - SADZA LUDZI - WYDAJA OSAD O ZYCIU TYCH, O KTORYCH NIC NIE WIEDZA]. O MOJ POWROT DO LITERATURY POPRZEZ DAWNA PRZYJACIOLKE I PRZYWROCENIE MNIE DO ZYCIA ("42-LETNIA CORKA JAIRA I KOBIETA CHORA NA KRWOTOK - MATKA I OJCIEC MNIE NIE CHCIELI - NIE CHE MNIE TEZ NIKT INNY JAKO PRZEDLUZENIE MATKI Z OJCEM").   

Proszę o modlitwe za miłość moją I Michała. O jego powrót do do mnie I dzieci. Bóg zapłać 

Panie zmiłuj się nad córką , przemień jej życie błogosław w życiu

O zdrowie psychiczne ,fizyczne i duchowe ,oraz uwolnienie od zła i złych ludzi dla Rózi.Boze miej ja w opiece

Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego przebiegu sprawy o przemoc .Panie zakończ to zło przez Twoja chwałę,miej w opiece córkę i wnuczkę.Postaw na ich drodze ludzi którzy im pomogą.

 Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla Moniki.

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla siostrzeńca, oraz o jego szczęśliwą operacje i dobry wynik histopatologiczny.

Proszę o zdrowie dla mnie,aby to co mi dokucza nie było poważne oraz o zdrowie dla mojej rodziny, ponieważ nie mamo ostatnio nam zmartwień,wierze ze wiara czyni cuda!

Jezu Chryste Synu Dawida, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej ścieżce rzyciowej.Dopomóż mi byc niezmiennym w swoich myślach.Ruwnież proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia mojej córki Joanny.Cierpi na przewlekłą wielonarządową boleriozę. Wieloletnie leczenie i moja wieloletnia modlitwa nie przynosi pozytywnych skutków. Zostaje nam tylko nadzieja w dalszej modlitwie.

Proszęo modlitwe za moja mamę zeby dosznala przyjacielstwa w pracy ludzie jej nie dokuczali i przysoiła swoja prace zeby sie jej nauczyła 

Bóg zapłać! 

o owocne przeżycie rekolekcji wspólnotowych które odbędą się 22-24 marca. Niech Pan obdarzy Swoimi łaskami i Maryja niech się nami opiekuje. Niech we wszystkim będzie obecny Duch Św.Bóg zapłać

Proszę o modlitwę o pokój wewnętrzny i spokojny sen.

Proszę o modlitwę za Julię, by byłą blisko Boga i by nie pociągało ją zło oraz by nauka była teraz dla niej najważniejsza.

Proszę o modlitwę za córkę o uwolnienie od przekleństw

Proszę o modlitwę za córkę Wiktorię o pozytywne ukończenie studiów za córkę Weronikę o pozytywną ocenę z dyplomu zdanie matury i dostanie się na studia muzyczne

Bardzo proszę o modlitwę z moje małżeństwo. Przez ostatni rok szliśmy w kierunku rozstania. Mąż w tym roku już zaczął planować życie z inną kobietą. Mamy dwójkę dzieci. Chcę walczyć o rodzinę i wspólne szczęście. Proszę o wsparcie modlitwą. Bóg zapłać. 

Wielu łask Bożych 

Proszę o modlitwe, aby Joachim mi wybaczył i o uzdrowienie naszej relacji, o skuteczna zmianę i umiejetność kochania w dobry sposób 

Bardzo proszę o modlitwę za Urszule chorą na raka trzustki. 

Bardzo proszę o modlitwę w intencji naszych rekolekcji wspólnotowych- osób posługujących i uczestników aby jak najowocniej przeżyli ten czas.

Prosze o modlitwe w intencji szybkiego powrotu do zdrowia dla mnie, o odnowienie sil do sluzenia moim bliznim ku wiekszej chwale Boga.

Proszę o modlitwę za mnie i moje zdrowie psychiczne, żeby wszystko się poukładało, Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę o wyzwolenie z nałogu

 

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal