Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

Proszę o modlitwę o to by Bóg zabrał ode mnie lenistwo z którym sobie kompletnie nie radzę.

Szczęść Boże!

Od 15-17 grudnia  w Ostrowie Lubelskim, w  par.  Niepokalanego Poczęcia NMP będę prowadził rekolekcje. Proszę o modlitwę w intencji wszystkich parafian, o trwałe owoce tych rekolekcji.

Dla mnie proszę o wszystkie  potrzebne charyzmaty i abym dał się prowadzić Duchowi Świętemu. Dziękuję i odwdzięczam się ofiarą mszy świętej którą będę sprawował 18 grudnia przez wst. Bł. Karoliny.

Ks. Łukasz

Prosze o modlitwe w mojej intencji. Bog zaplac.

proszę o modltiwę w intencji Emili o dobrego męża i o dobre relacje z nim

Bog zapłać i szczęść Boże

Szczęść Boże

 

Moja mama Lucyna nadal jest na Oddziale intensywnej terapii w śpiącce farmakologicznej, stan na wczoraj ciężki po operacji guza. Proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia  mamy - darek

Proszę o modlitwę za moją chorą Matkę, aby Pan Jezus się ulitował i obdarzył ją spokojem i łagodnością.

Proszę o zdrowie i siłę dla Katarzyny.

Proszę o modlitwę za moją siostrę o uzdrowienie, jest w szpitalu. Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę z mnie i mojego męża. Staramy sie o dziecko, tak bardzo pragniemy zostać rodzicami i przelac nasza miłość na nasze maleństwo. Panie Boże wysluchaj nas.

Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Piotra i tatę Józefa, dzisiaj się bardzo pokłócili, boję się ze nie ma już odwrotu. Proszę o dary Ducha św., dar przebaczenia, aby zrozumieli się nawzajem i pogodzili. Boże chroń naszą rodzinę przed rozpadem. Daj siłę i zdrowie Mamie, aby to wszystko zniosła.

Proszę o modlitwę o uwolnienie od uzależnienia od pornografii i masturbacji, oraz o światło i otwarcie się na działanie i prowadzenie Ducha Świętego 

 

Proszę o modlitwę za mnie. Mam 25 lat, od około 2 lat szukam swojej drogi życiowej i nigdzie nie czuję się na miejscu. Chciałabym codziennie czuć się szczęśliwa i bezpieczna. Jak dotąd wciąglę czuję stres, lęk i beznadziję. Bóg zapłać!

Proszę Siostry  o modlitwę w mojej intencji.Cierpię na bóle kręgosupa,bezsenność i depresję.Jezu pomóż.

Proszę o zdrowie dla mojej teściowej i teścia i o siłę dla mojego męża aby przetrwał te trudne chwile. 

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia Bożenki i pomyslne wyniki tomografu komputerowego. W listopadzie b.r zdiagnozowano bardzo dużą zmiane na wątrobie-podejrzenie nowotworu. Siostra ma 35 lat i dwójkę malutkich dzieci. W przypadku potwierdzenia nowotworu ma nikłe szanse-ze względu na wielkośc zmiany. Proszę o modlitwę za nią i łaskę uzdrowienia . Pomóż najukochańsza Matko Boża.

Boze Wszechmogacy blagam z calego serca uslysz moje pokorne prosby  i udziel laski zdrowia mojej kochanej mamusi. Milosierdzie Boze zlituj sie nad nami i pozwol by wyniki badan nie wykazaly zmian nowotworowych. Jesli taka jest Twoja wola Boze Moj Jedyny, zeslij chorobe na mnie a mamie pozwol cieszyc sie zdrowiem. Blagam nie zabieraj mi jej. Zycie bez niej nie bedzie mialo sensu, ona jest moim zyciem. Prosze Panie nieskonczenie dobry odsun od nas te rozpacz i cierpienie!

proszę o modlitwę w intencji  Mateusza o uwolnienie z nałogu gier internetowych,o  nawrócenie i przymnożenie wiary,o  poprawę sytuacji w pracy,aby nie był wykorzystywany ,o  dobre zdrowie fizyczne i psychiczne,aby znałazł radość życia,o dobrych ludzi na swej drodze,aby znalazł dobrą żonę i o opiekę Bożą na każdy dzień,Serdeczne Bóg zapłać

Proszę o modlitwę w intencji ochrony życia i zdrowia mojej rodziny a także oto żeby prawda wygrała bo Jezus jest Prawdą. 

O łaskę uzdrowienia z ropni 

Prosze o modlitwę o uzdrowienie mamy z cięzkiej choroby i miłość Zbyszka i sakrament małzenstwa

Błagam o modlitwę  o ochronę przed złem nienawiścią przekleństwami  aby ci którzy mnie niszczą opamientali się. Jezu Ty się tym zajmij, troszcz się o mnie Ty.

Prosze o modlitwe o rozwiązanie naszych problemów finansowych, mąż został oszukany przez firmę i straciliśmy cały dorobek, zostały wypowiedziane umowy, mąż jest załamany ledwo starcza sił aby wstać rano. Mama malutkie dziecko i mnóstwo problemów, upokorzeń, Niech Dobry Bog da nam siły i nowa prace abyśmy mogli wywiązać sie z zobowiązań. Prosze Cie Panie 

Proszę o modlitwę  w mojej intencji zebym szybko znalazł  dobra pracę.

Proszę o modlitwę w intencji Kornela, o łąskę wiary i nawrócenia dla niego oraz o wyzwolenie go od new age.

Kochany Panie Jezu, z całego serca proszę o to, aby moja Mama zaczęła się dobrze czuć. Proszę, by ustąpiły jej bóle głowy, by nie czuła się słabo, by nie bolał ją kręgosłup i aby nie miała tętniaka, żeby nie dostała zawału ani wylewu. Proszę, miej ją Panie w swojej opiece, by była zdrowia i żyła jeszcze długie lata. Proszę także o zdrowie i jeszcze długie lata życia dla mojej Babci i Dziadziusia, dla mojego Taty i Chrzestnego. Proszę także o miłosierdze dla mnie, bym uzyskiwała same bardzo dobre oceny. Wierzę w moc modlitwy i Bożą zbawienną pomoc. Amen,

Bardzo proszę siostry o modlitwę w intencji mojego zdrowia, aby biopsja nie potwierdziła podejrzeń i nie wykazała raka piersi, żebym uniknęła amputacji piersi i obciążającego leczenia. Bóg zapłać.

Prosze o modlitwe w intencji mojej corki Agaty aby dobry Bog obdarzyl ja laska uzdrowienia z glebokiej depresji i z fibromalgii, choroby wiazacej sie z depresja. Prosze rowniez dla niej o laske powrotu do zycia w wierze.Skladam serdeczne Bog zaplac.

Proszę o modlitwę w intencji mojego brata. Jego stan jest ciężki, tylko Bóg może go uratować,

Bardzo proszę o modlitwę błagalną o uzdrowienie z raka, albo chociaż o tymczasowe wstrzymanie choroby i normalne funkcjonowanie na co dzień. Rak rujnuje nie tylko ciało ale także życie duchowe i kontakt z najbliższych. Obiecuję, że każda poprawa zdrowia fizycznego, na którą nie mam wpływu, wyda godne owoce poprawy duchowej co z chorobą jest bardzo trudne. Proszę o modlitwę do Boga w Trójcy Jedynego i wstawiennictwo Maryi, Jana Pawła II oraz Aniołów Stróżów abym o własnych siłach mógł pójść na mszę świętą. Dziękuję Bogu i Wam za wysłuchanie modlitwy w intencji mojej Babci. Pozdrawiam serdecznie i życze wielu łask Bożych

Proszę o modlitwę za duzę zmarłej Małgosi. Bóg zapłać.

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal