Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

Proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także dziadka. Proszę o dobre wyniki badań taty i szczęśliwą operację Anety. 

Prosze o modlitwe w intencji szybkiego rozwiazania mojej po ludzku beznadziejnej sytuacji i uzdrowienia z lekow. Bog zaplac...

proszę o modlitwę za spokój duszy zmarłej mamy Janiny

Proszę o modlitwę o miłość, przyjaźń, abym odnalazła drogę do ludzkich serc i nie była tak samotna. Abym nigdy nie doświadczyła już niedostatku i lęku przed egzystencja.E7

Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Kingi o uzdrowienie i pomoc w jej problemach jelitowych.

 

Proszę o modlitwę o miłość, przyjaźń, abym odnalazła drogę do ludzkich serc i nie była tak samotna. Abym nigdy nie doświadczyła już niedostatku i lęku przed egzystencja.E7

Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa mojego brata zagrożonego rozpadem. O pojednanie i przemianę serc dla brata i bratowej.

Bardzo proszę o modlitwę zqa pomyślny przebieg mojej 5 operacji w dniu 31 sierpnia. Niech Łaskawy Bóg zlituje się kolejny raz i podaruje mi życie w zdrowiu.

Proszę o  modlitwę o łaskę nawrócenia, przemiany serca i życia dla Damiana. O uwolnienie ze wszystkich grzechów i nałogów.

Jezu proszę o uzdrowienie mnie na ciele duszy i umyśle zabierz ode mnie lęki i depresje powierzam ci moją rodzinę w opiekę a szczególnie tych którzy najbardziej tego potrzebują .Jezu ufam tobie.

PROSZĘ o modlitwe za moją babcię, leży w szpitalu ma dusznosci,blagam!!  O jej zdrowie!! 

Proszę o modlitwę w sprawie moich problemów z nadciśnieniem oraz o błogosławieństwo Bożę. 

prosze cie Panie Boże aby wyniki badań które ma dzisiaj moja mama wyszły pozytywnie a choroba którą ma ustąpiła 

bóg zapłać 

Proszę o modlitwę, aby problemy się rozwiązały. 

Proszę o modlitwę abym zdała 3 egzaminy poprawkowe we wrześniu. Bóg zapłać.

za naszą rodzinę brutalnie sponiewieraną przez służby

Proszę Cię, Boże Wszechmogący, o jasność myśli i pogodę ducha, chroń mnie od zła wszelkiego. Dziękuję Ci z całego serca za bardzo dobre wyniki badań histopatologicznych, za uzdrowienie. Chwała Ci, Boże, Temu miłosierdziu.

O uzdrowienie Pauliny, matki 12-miesięcznej dziewczynki, której lekarze nie dają już żadnej nadziei, a wszystkie terapie przeciwrakowe nie przyniosły pozytywnych rezultatów. 

Panie, jeżeli jest to Twoją wolą, proszę postaw na mojej drodze tego jedynego mi przeznaczonego, którego rozpozna moje serce, tak jak jego moje i nie pozwól, abym się myliła... w związku z tym proszę o modlitwę w intencji odnalezienia mnie przez mężczyznę mi przeznaczonego przez Boga... niech będzie wola Twoja, Bóg zapłać...

Proszę o dar macierzyństwa.

Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę, aby mogła chodzić i i była sprawna fizycznie.

Proszę o powrót do zdrowia żony Anny

Proszę o modlitwę za Mateusza, Krystynę i Oskara Krzemińskich, aby w ich sercu panowały miłość bezwarunkowa i Boży pokój.

BÓG ZAPŁAĆ!

Proszę z całego serca o uzdrowienie mojej córeczki Emilkii.

Proszę o modlitwę w intencji mojej relacji z Bartkiem, aby zdecydował się walczyć o nas 

Chciałem podziękować Panu Bogu i Matce Bożej za wszelkie otrzymane łaski. Błagam Cię Matko Boża o pomoc w znalezieniu pracy, w której bym sobie radził pomimo choroby. O to by ludzie tam otoczyli mnie opięką i życzliwością. Błagam o zmianę mojego życia, o to bym stał się normalnym, dojrzałym mężczyzną. Proszę o wszystkie potrzebne łaski dla całej rodziny, szczególnie moich rodziców, o zdrowie dla nich, szczególnie dla mojej mamy. Dziekuje Wam siostry za modlitwę.

Prosimy o modlitwę w intencji poczęcia dziecka. Zawierzamy nasze potomstwo Maryi, wierzymy i ufamy ze Pan Bóg, jeśli jest taka Jego wola, pobłogosławi nas dzieciątkiem. 
Magdalena i Bartłomiej 

Panie Jezu prosze Cie przez ręce NIEPOKALANEJ o zachowanie i utwierdzenie w powołaniu zakonnym dla S. Moniki

Proszę o modlitwe w intencji Łukasza, o sile w podjęciu decyzji która będzie dla niego dobra.. O opiekę Matki Bożej w tym ciężkim dla niego czasie oraz o uzdrowienie serca by znów biła z niego radosc.

Zaczynam dzisaj rekolekcje ignacjańskie. Proszę o modlitwę za otwarcie na Ducha Świętego i spojrzenie na przeszłość przez pryzmat wiary. Dziękuję

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal