Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Proszę o modlitwę w intencji mojego ojca o nawrócenie i wyrwanie z nałogu alkocholowego. 

Proszę o modlitwę w intencji syna Wojciecha, aby odnalazł swoje powołanie i nawrócił się.

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego wujka Sławomira o odnowę duchową,  nawrócenie oraz dary Ducha Świętego.

Najukochańsza Mateńko proszę o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Rodziców

Proszę o modlitwę o zdrowie,bezpieczeństwo, miłość i zgodę oraz potrzebne łaski dla mojej rodziny. 

Proszę o modlitwę za mnie bym znalazła siły do życia po śmierci Mamy i opuszczeniu mnie przez męża. Proszę o łaskę Bożą, bym potrafiła prawdziwie przebaczyć osobobom, które mnie skrzywdziły oraz bym odnalazła swoje powołanie w życiu.

iwona prosi o modlitwe łaskę spłłacenia zadluzenia za mieszkanie i błogosławieństwa w rozmowie z halina i tadeuszem

Szczęść Boże, Proszę o modlitwę za 34 letnią Olę uzależnioną od alkoholu o cud uzdrowienia serca i duszy.
Ola wpadła w ciąg picia i nie ma woli życia. Straciła pracę. Jest dopiero co po rozwodzie, a nastoletnia córka została z mężem. Jej mama opiekuje się dorosłym bratem z zespołem Downa, i nie wie jak pomoc. Rodzona siostra, chciałby pomoc,ale ma swoją rodzinę- 3 malutkich dzieci, jej 6letni syn  niedawno wyszedł cudem z raka, i czuje się bezradna. Przez Niepokalane Serce Maryi proszę Pana o przemianę myślenia wolę życia i aby dobry Bóg Ojciec postawił na jej drodze osoby, które pomogą Oli wyjść z uzależnienia. Maryjo ratuj Olę . Dla calej rodziny proszę o pokoj serca. Jezu ufam Tobie!

Proszę o modlitwę o dobrą, stabilną pracę, uwolnienie od lęku przed przyszłością, o dobrych ludzi na mojej drodze życiowej...

Proszę o modlitwę za mojego tatę, który trafił dziś do szpitala i jest w ciężkim stanie. Proszę aby polepszyl mu się stan.  Bóg zapłać

Proszę o modlitwę za syna aby przejrzał na oczy i zakończył związek z dziewczyną ateistka która sprowadza go na złą drogę. 

Proszę o wyzwolenie z moich grzechów. O wyzwolenie z kar za nie. Proszę Panie Jezusie wkup moje grzechy i moje długi. Prowadź mnie i wyzwol spod jazma grzechu i długów. Proszę zajmij się tym.

Szczęść Boże, bardzo prosimy o modlitwę w intencji zbliżających się Rekolekcji Domowego Kościoła - OAZY RODZIN I stopnia w Międzywodziu, które będziemy prowadzić w dniach 10-26.08.br , abyśmy umieli poddać się  działaniu Ducha Świętego, aby ON przemieniał nasze życie.  Na czas jak najlepszego przygotowania się do nich, jak też na czas rekolekcji prosimy o wypraszanie  dla nas wszystkich, tzn.  dla nas i całej diakonii rekolekcyjnej, a przede wszystkim  dla  uczestników, potrzebnych nam łask i darów Ducha Świętego. Z góry wielkie Bóg zapłać! Ewa i Jarosław - para moderatorska.

Proszę o modlitwę za moją dwuletnia córeczkę u której nastapiła wznowa chorby nowotworowej o łaskę zdrowia i uzdrowienia.

błagam o cudowne uzdrowienie męża Geralda i błoosławieństwo w 6.roku naszego małżeństwa

Proszę o modlitwę o uwolnienie się z ciężkiego uzależnienia, które niszczy moje ciało i zatruwa duszę.

Proszę o modlitwę w intencji księdza Grzegorza o Boże łaski i charyzmaty.Niech Boża Miłość i błogosławieństwo połączy serca parafian i proboszcza a Pan Jezus i Maryja Matka niech zamieszkają w sercach ludzi, parafii, w domach, na plebanii. Bóg zapłać. 

Błagam Cię Panie Boże - uratuj Krzysztofa i jego rodzinę przed nienawiścią i zniszczeniem! Okaż im Panie swoje miłosierdzie !!! 

prosze o modlitwe o wyjscie z choroby mojej narzeczonej Renaty oraz o to aby nasz zwiazek to wszystko przetrwał

Prosze o modlitwe o cud uzdrowienia dla żony Renaty.
Szczęść Boże

Proszę o modlitwę za moje dzieci, Helenę i Franciszka, by szukały Boga i nawróciły się  do Niego,otwartość i przeminę serca.

Matka

Bardzo proszę o modlitwę dla mojej siostry o znalezienie najodpowiedniejszej dla niej pracy, opartej na jej pasjach, dającej głęboką radość, wykonywanej ku chwale Matki Boskiej :-) 

Bardzo proszę o modlitwę o zdrowie. Zaistniała pilna potrzeba. Bóg zapłać.

Błagam o modlitwę w moich problemach finansowych przez wstawiennictwo Najświętszej Mateńki, bo tylko Ona może wybłagać dla mnie cud!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja,  Proszę bardzo o modlitwe w intencji mojej mamy z prosa o uzdrowienie jej duszy i ciała oraz o łaske doświadczenia Bożej miłości w jej życiu.:) Niech będzie Bóg uwielbiony.

Proszę o modlitwę w intencji Michała ,jego żony Jolanty ich syna,by Pan Bóg wybaczył zdrady,uzdrowił relacje w rodzinie, nawrócił, udzielił łaski modlitwy, żalu i skruchy, spowiedzi i komunii świętej .Proszę także o kobiety,które rozbiły małżeństwa w tej rodzinie, niech Pan Bóg wskaże im właściwą drogę ,odpuści przewinienia,przemieni serca i proszę dla nich o łaski nawrócenia i naprawienia wyrządzonych krzywd. Jezu Ty się tym zajmij. Bóg zapłać. 

Proszę o modlitwę za Kubę o łaski uzdrowienia i opieki Aniołów i Matki Bożej. Proszę także o opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla jego rodziców i siostry. Bóg zapłać 

Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej oraz mojej rodziny, o zdrowie oraz Bożą pomoc i światło Ducha Św dla mnie aby pomógł wyjść mi z moich zadłużeń oraz o nawrucenie dla mnie. serdeczne Bóg zapłać za modlitwę

Szczesc Boze.

Bardzo prosze o modlitwe za moja bardzo chora , najdrozsza moja  corke. Modle sie codziennie . Wierze , ze modlitwa ma cudowna moc, Ale byc moze moja modlitwa nie wystarcza. Prosze , blagam o modlitwe , aby moja corka odzyskala zdrowie. Wychowuje sama dziesiecioletniego syna . Prosze Boga , aby nie zabieral jeszcze jemu mamy.

Z gory bardzo dziekuje .

Z Bogiem.

Maria

Szczęść Boże.     Proszę o modlitwę za wszystkich, którzy próbowali doprowadzić do mojego rozwodu z mężem ,proszę także za wszystkich, którzy przyczynili się do rozbicia małżeństw w naszej rodzinie, proszę o modlitwę również za nasze małżeństwa te,które przetrwały jak i te rozbite.Przepraszam Pana Boga Najwyższego za nas wszystkich i proszę o łaski przebaczenia , nawrócenia i  zjednoczenia naszych rodzin oraz łaski błogosławieństwa Bożego,dla nas,naszych przyjaciół i nieprzyjaciół. Niech Pan Bóg wybaczy wszystkim i okaże swoje Miłosierdzie . Bóg zapłać za modlitwy. 

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal