Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. 
Jestem mamą dwóch wspaniałych synkow. U jednego  nich zaledwie 3 latka jest podejrzenie wady genetycznej. Błagam Wszytskich o modlitwę za niego, gdyż ja nie mam łaski modlitwy. Paraliżuje mnie strach. Siły wystarcza ni tylko na krótka modlitwę różańcową ze starszym synkiem. Jestem niewolnikiem Maryi, ale nie umiem zaufać patrząc na kolejne objawy. Nie umiem się z tym pogodzić. Ratujcie....

Proszę o modlitwę za mojego tatę Czesława o łaskę uzdrowienia w chorobie Bóg zapłać

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby alkoholowej mojego Taty Mariusza. 

Prośba o modlitwę w intencji Bogu wiadomej. Prośba o rozwiązanie trudnej sytuacji i miłość

Proszę  o modlitwę w intencji Księdza, wszystkich animatorów (zwłaszcza o światło Ducha Świętego) oraz uczestników wspólnoty postaaademickiej Ruchu Światło-Zycie o wszelkie potrzebne łaski na czas rekolekcji, aby Pan Bóg mógł działać w nas tak jak chce. Rekolekcje będziemy przeżywać w Białymstoku w dniach 19-23 lutego br.

Z serca bardzo dziękuję za każde westchnienie w naszej intencji.

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mojej rodziny, uwolnienie Andrzeja z nałogu alkoholizmu, o zgodę w rodzinie, a także o siły do walki ze złem dla osób opętanych i zniewolonych. Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę O zdrowie dla mnie i całej mojej rodziny a szczególnie rodziców. Proszę o wyjście z długów i dobrze płatną pracę abym osiągnęła bezpieczeństwo finansowe i mogła pomóc rodzicom. Proszę o zdrowy,szczęśliwy związek f 

prosze o modlitwe o łaske zdrowia dla mojego ojca i całej rodziny, niech beda wokol nich dobrzy ludzie i Pan rozwiaze wszystkie trudne sprawy

Prosze o wyleczenie mojego meza z alkocholizmu ktory niszczy pomalu nasza rodzine. Bog zaplac

Duchu św , dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wszelkim złem jakie mnie czeka na tej ścieżce życiowej. Dopomóż mi być niezmiennym w swoich myślach.Również proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoją opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen

Proszę o modlitwę za wzajemną milość Marka do mnie i zawarcie z nim związku małżeńskiego opartego na Bogu i miłości

Proszę o modlitwę w ntencji dziecka, którę noszę pod sercem. Proszę dla niego o łaskę zdrowia, prawidłowego rozwoju i szczęsliwego rozwiązania. Bóg zapłać. e

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo proszę o modlitwe, aby Matka Boża wstawiła się za mną u Jezusa i wyprosiła dla mnie łaskę uzdrowienia z mięśniaków i dar macierzyństwa. Bóg zapłać za modlitwe. Sylwia 

 

Proszę o modlitwę o szczęśliwą i dobrą śmierć dla mojej umierającej mamy

Szczęść Boże. Bóg zapłać za modlitwę w intencji kursu Nowe Życie w Lublinie, za niezliczone łaski jakimi Bóg obdarzył nas wszystkich podczas tego czasu.

Bóg zapłać

 „W ostatniej chwili miałem zrezygnować z tego kursu, ponieważ nawał spraw i pracy nie dawał cienia szansy aby tu przyjechać. Ostatnio żyję w ciągłym pośpiechu i nie łatwo mi było nad tym zapanować. To niesamowite, że wszystko się ułożyło! Na tym kursie poczułem, że może  być inaczej, i że Pan Jezus może to uciszyć i uspokoić jeśli oddam mu to wszystko. Oddałem Mu wszystko bez wyjątku i poczułem ulgę i pokój serca. Niezmącony pokój i odważną miłość – to teraz czuję.”

Adam

 

„Przed kursem czułam ciągły lęk. Wydawało mi się, że sobie nie poradzę sama ze wszystkim. Modliłam się i prosiłam Boga o to czego ja chcę. Po kursie odzyskałam spokój, zrozumiałam, że tylko zawierzając Bogu całe swoje życie i poddając się Jego woli będę szczęśliwa. W Nim nigdy nie zginę i nie będę sama. Bóg mnie kocha mimo upadków i wad bo Jego miłość jest bezwarunkowa”.

Bóg zapłać

W intencji Barbary i Roberta o umocnienie łaski przyjaźni i życie w woli Bożej.

Proszę o cud uzdrowienia mnie  z choroby na tle psychicznym, która  dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki.

Ratuj mnie bo bardzo cierpię z tego powodu, postaw na mojej drodze dobrych specjalistów. Daj mi siłę do opieki nad moją kochaną córeczką Stefanią.

Proszę o modlitwę w intencji zdanej sesji egzaminacyjnej, o łaskę na cały ten czas oraz o pomoc w nauce, aby była ona owocna i abym pamiętała jak najwięcej. 

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z ciężkiej choroby. Wszystkim Bóg zapłać i Szczęść Boże !

Proszę o modlitwę za moją Mamę Mariolę która od zeszłego piątku walczy w Wałbrzychu z białaczką. Proszę o siłę dla niej, o łaskę uzdrowienia i światło Ducha Świętego dla lekarzy. Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę o pomyślne zakończenie pracy magisterskiej, światło  i prowadzenie Ducha Świetego i pomyślną obronę w terminie.

 

Proszę  o modlitwę w mojej intencji o łaskę powrotu do zdrowia i łaskę zaufania Panu Bogu. Bóg zapłać 

Szczęść Boże, błagam o pomoc dla ciężko chorej mamy 70 letniej Marii Giejner. Miesiąc temu zachorowała na zapalenie płuc, z powikłaniami w postaci zatorowości płucnej trafiła do szpitala, po wypisaniu stan się pogorszył do tego stopnia ze w tej chwili już jest leząca nie chodzi a lekarze nie mogą znaleźć przyczyny takiego złego i cały czas pogłębiającego się stanu zdrowia. Podejrzenie choroby autoimmunologicznej, która bardzo szybko postępuje.  Nie mam już sil bo nie wiem jak pomóc, jestem bezradna. Błagam o modlitwę w jej intencji o łaskę zdrowia , trafnej i szybkiej diagnozy i powodzenia w leczeniu. Zawierzyłam Panu Bogu i Matce Najświętszej i proszę serdecznie o modlitwę. Bóg zapłać. Córka Małgorzata.

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z wylewu krwi do mózgu. Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę w intencji mojego taty chorego na nowotwór, proszę o łaskę wytrwania dla niego, dla całej mojej rodziny

Bardzo prosze o modlitwe uwolnienia od zlych mysli dla mnie i wszystkich zwiazanych z kontaktem z wrozka. Przepraszam Cie Panie Boze, wybacz mi i prosze czuwaj nad nasza rodzina, abysmy odnalezli droge milosci. Prosze takze o pomoc dla brata ktory jest pod wplywem nalogu. Dziekuje za modlitwe.

O cud złamania przekleństw wszystkich wypowiedzianych przeciwko mnie , o ustanie złych poczynanń ludzi wobec mnie . O normalne zycie dla mnie , bezpieczne .

O dobrego męża, zdrowie i pracę dobra stałą dla mnie .

Proszę o łaskę spotkania dobrego męża.Beata

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św Jana Pawła II, św Charbela o dary Ducha Św. opiekę Matki Bożej i uzdrowienie mojego taty Aleksandra z bardzo ciężkiej choroby nowotworowej - guza trzustki.

Proszę o modlitwę za mnie o łaski uwolnienia od wszelkiego złego. Bóg zapłać. 

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal