Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

Prosze o modlitwę w intencji o dar nieba dla śp Tomka oraz dla zmarłych z jego rodziny.  Bóg zapłać 

Proszę o modlitwę w intencji małej Zosi. O uleczenie wzroku i pomyślny przebieg zabiegu. O światło Ducha Świętego dla lekarzy, którzy będą się nią opiekować oraz o siłę i błogosławieństwo dla jej Mamy, Taty i siostry.

O wyjście ze samotności,  znalezienie żony dla syna 

Aby Krzysztof jako nawrócony człowiek do Jezusa Chrystusa i ja Barbara razem stworzyli prawdziwie chrześcijańską rodzinę i wspólnie wychowali Adriana na świadectwo dla Krzysztofa i innych ludzi 

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia moich oczów, coraz słabiej widze i wada wzroku mi się powieksza.

Panie Boze, moca Twojego jedynego Syna, Jezusa Chrystusa, ktory z milosci do nas umarl na krzyzu, prosze Cie o uzdowieie Andrzeja. Juz w 2021 roku uratowales jego zycie, byl operowany na nowotwor i jednoczesnie zachorowal na covit. Byl bliski smeirci a jednak wyzdrowial i wrocil do swoich bliskich.

Jego choroba nowotworowa wrocila, blagam o zycoe dla niego.

M wnika, ktory potrzebuje meskiego wzorca, ma dzieci, ktorym moglby pomoc i okazac milosc i troske.

Przez rece Matki Bozej, Swietego Jozefa i swietych panskich, dusz czysciowych, prosze o wstawiennictwo w intencji Andrzeja, o jedo uzdorwienie.
Boze Najwyzszy, che przyjac postawe sluzby, pomoc Andrzejowi, okazac mu milosc i troske. Wziac na siebie jego ciezary. Dysponuj mna i daj mi sile abym mogla byc Twoim narzedziem.

Dziekuje Ci Boze Najwyzszy za Twoje milosierdzie. Przyjmuje kazdy Twoj wyrok. Niech sie swieci Twoja chwala. Amen

Proszę o modlitwę. w intencji dobrego kontaktu i zażyłości z moim Aniołem Stróżem.

Proszę o miłosierdzie dla zmarłych Reginy i Henryka

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej Matki Chrzestnej - Renaty, u której zdiagnozowano nowotwór piersi.

Bóg zapłać za każdą modlitwę.

Proszę o modlitwę w intencjach kapłanów: ks. Dariusza, ks. Adama, o. Zenona, ks. Damiana, ks. Andrzeja

Siostry,

proszę Was o modlitwę za mnie, moje życie i sprawy i radykalny przełom na lepsze, radykalny!!!

Też za wszystkich żywych i zmarłych.

Dziękuję

Dorota

Proszę o łaskę uzdrowienia dla mojej córeczki Natalki.  Proszę aby moja córka została uzdrowiona. 

 

Intencja blagalna o laske nawrocenia i uwolnienia od zlego oraz cud uzdrowienia psychicznego i fizycznego dla Lukasza. 

Serdeczne Bog zaplac 

Szczęść Boże! 
Proszę Czcigodne Siostry o modlitwę. Jest mi bardzo ciężko. W czerwcu mój najbliższy przyjaciel zerwał ze mną wszelkie kontakty na żądanie kobiety, która go uwiodła i z którą się związał. W sierpniu odeszła do Pana moja Mama. Jedna i druga żałoba nałożyły się na siebie. Bardzo cierpię, przeżywając te straty. Mój przyjaciel żyje, ale nie chce - mimo podejmowanych przeze mnie wysiłków - pojednania ze mną ze względu na żądanie kochanki. Nikt też z naszych wspólnych znajomych nie chce bądź nie jest gotów wyjść z misją pojednania. Mnie to boli. Często pojawia się smutek, a nawet rozpacz. Pozostaje modlitwa do Pana Boga, ale brakuje mi ufności. Staram się przebaczyć, ale żal w sercu jest mocny. Proszę zatem o Wasze modlitewne wsparcie. Proszę o modlitwę p uwolnienie z mocy Złego dla mojego przyjaciela Janka i jego konkubiny Poli. O wolność od Złego dla mnie, Janka, a także dla Adama, Michała i innych przyjaciół, którzy wiedzą o całej tej sprawie. Uzdolnienie do przebaczenia. Światło i wiarę Bożą dla Janka. O miłość braterską. Spotkanie z Jankiem i pojednanie. Moje i jego nawrócenie. Amen

Proszę o modlitwę o powrót córek Joanny i Natalii do Polski, o uwolnienie z nałogu komputerowego Jakuba oraz umiejetność nauki na II roku studiów oraz zaliczenie zaległych egzaminów z I roku, o znalezienie bożych współmałżonków (Polaków) dla dzieci. Proszę o uzdrowienie  Agnieszki z depresji. Proszę o głeboką wiarę dla dzieci, aby zawsze były blisko Pana Boga i Maryi.

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojej Mamy. Panie Jezu spraw, aby ustąpiły jej dolegliwości bólowe i aby nie miała ani raka, ani żadnej innej choroby i aby żyła jeszcze wiele lat. Proszę także o zdrowie i dobre samopoczucie dla mnie, mojej Babci, Dziadziusia i Taty oraz o to, abym sobie dobrze radziła w pracy. Wierzę w Boże Miłosierdzie i moc modlitwy. Amen. 

Prosze o modlitwę za moje Małżeństwo i moją Rodzinę, niech duch święty przemieni serce mojego męża Adama, niech natchnie go duchem miłości by na nowo stał się kochającym mężem i Ojcem. Niech Matka Boża uwolni go z ducha zdrady i niewierności i zwątpenia. Mi i dzieciom niech Pan Bóg da siłę przetwać ten trudny czas. 

Proszę o modlitwę by w pracy nie było trudych moralnie sytuacji, by zawsze wyjść z nich zwycięsko. O znalezienie dobrego męża.O dobre relacje w pracy.Dziękuję 

Proszę o cud uwolnienia i uzdrowienia Patryka z narkomani, alkoholizmu i pornografii.. W ciągu narkotykowo-alkoholowym zdradził mnie.. proszę aby otworzył się na łaskę Pana. Oraz za mnie w tym wszytkim..
Bóg zapłac!

Proszę o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa Małgorzaty I Arkadiusza 

Proszę o modlitwę za moją żonę Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani.Za zmarłych i żywych za których się modle..Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

Mamy z mężem 4 dzieci w tym 15 miesięczne w żłobku. Sytuacja finansowa jest trudna.Proszę o modlitwę w intencji znalezienia takiej  pracy dla mnie bym mogła pogodzić pracę i wychowanie dzieci. O zdrowie dla nas wszystkich. Bóg zapłać za modlitwę. 

O wszelkie łaski dla mojej córeczki Lenki z okazji dzisiejszych (25 września) 9 urodzin.

Szczęść Boże!
     Za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej pokornie proszę o modlitwę w intencji odzyskania zdrowia , znalezienia właściwej pracy ze stałą umową i rozwiązania trudnej sytuacji z sąsiedztwa.
         O zdrowie dla taty  , poprawę wzroku i dobrych lekarzy. O życie wieczne dla mamy  i babć
                                 Bóg zapłać 
                                

O uwolnienie z mocy szatana dla rodziców. O uzdrowienie ze schizofrenii dla brata. O skruchę i pojednanie z Panem Bogiem dla całej rodziny. O łaskę Świętej spowiedzi dla rodziców i rodzeństwa z ich rodzinami. O łaskę Chrztu Świętego dla dzieci w rodzinie. O łaskę przyjęcia I Komunii Świętej dla dzieci w rodzinie. O rozwiązanie związków niesakramentalnych w rodzinie. O powrót do Polski dla rodzeństwa z rodzinami. O wzajemne  przebaczenie w rodzinie. O połączenie rozbitego małżeństwa Krzysztofa i Pauliny. O łaskę wiary, nadziei i miłości. O życie według Bożych Przykazań dla rodziny. 

1) Za Agnieszkę – jej całe życie, rodzinę, miejsce pracy, poranienia, doświadczenia, sprawy, problemy i intencje,
2) Za Tereskę, aby zobaczyła prawdę, przyjęła ją, powróciła do domu oraz aby doszło do pojednania między nią a bliskimi,
3) Za Justynę, Izę, Urszulę i Józefa oraz Piotra, Sławka, Adama, Tomka, Marka, Anetę – ich rodziny i innych. Proszę o dar przemiany serca dla nas wszystkich oraz o łaskę wypełnienia Woli Bożej dla nas wszystkich i czystość serca oraz o  Boże Błogosławieństwo w na lata 2023-2024.
4) Za rozwiązanie konfliktu w wydawnictwie między pracownikami, a kadrą – proszę o zmianę dyrekcji i kierownictwa na dziecko Matki Bożej,
5) Proszę o ochronę przed złem pracy dla siebie, o pozamykanie wszelkich furtek na zło, o łaskę przemiany mojego serca oraz o ochronę mnie i Agnieszki , a także naszych rodzin przed zemstą i jakikolwiek odwetem zła za wypisane prośby i intencje.
6) Za Justynę, jej męża i dzieci.
7) Za księdza Piotra, Sławka, Dominika – o odwagę stanięcia w prawdzie i odpowiedź na Boże przywołanie.
8) O dar stałej dobrej pracy i spłacenie przez nas kredytów.
9) O łaskę poruszenia serca Basi i Józefa do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania oraz postanowienia zmiany swojego życia.
10) O dar dobrej spowiedzi dla Basi i Józefa.
11) O dar czystości serca, umysłu i ciała.
12) O Boże Błogosławieństwo i ochronę przed złem dla Bogu i Maryi wiadomych osób.

13) W intencjach i pragnieniach serca Przenajświętszej Trójcy oraz Matki Bożej.
Amen

Proszę o modlitwę o znalezienie dobrego męża.

Panie Boże ześlij dobrych ludzi którzy pomogą w sprzedaży zaległego materiału.  Proszę również o uczciwych klientów.

Przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i św Józefa proszę o znalezienie dobrej i uczciwej żony oraz założenie kochającej rodziny. Bóg zapłać. 

Intencja blagalna o laske nawrocenia i uwolnienia od zlego oraz cud uzdrowienia psychicznego i fizycznego dla Lukasza. 

Serdeczne Bog zaplac 

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
3 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal