Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

O zakończenie pandemii, ozdrowienie wszystkich chorych na całym świecie  i udostępnienie lekarstwa wszystkim ludziom. O mądrość dla wszystkich rządzących w Europie i na świecie o opiekę Matki Boskiej nad Europą. O zdrowie dla Mamy, Teściów, Eli, Joli, Mietka i  Przemka. Opowrót na łono Kościoła Marian i Przemka. O naprawienie przez Mariana wszystkich krzywd, które zrobił innym Ludziom. O naprawienie mojego małżeństwa i zakończenie kilkuletnich kłopotów.

Proszę o łaskę wiary dla mnie 

Proszę o modlitwę w następujących intencjach, o jak najlepsze owoce Nowenny Pompejańskiej (zamknięcie przeszłości i uzdrowienie serca), o wyjście ze wszystkich długów finansowych, o uzdrowienie całego układu pokarmowego i narządów wew. (ból pleców po jedzeniu, ucisk w mostku i osłabienie) o uzdrowienie układu niedokrwiennego (TIA - mikroudar, zaburzony dopływ  krwi do mózgu). Dziękuję.

O łaskę pracy dla Gosi i zachowanie mojej

Proszę o modlitwę w imieniu mojego syna Marcina żeby wrócił do rodziny 

Boże proszę Cię o poprawę stanu zdrowia taty, aby podjal walkę z choroba i aby wyszedł zd szpitala

Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji abym wrócił do zdrowia i aby skończyły się dręczące mnie myśli.
Bóg zapłać 

Szczęść Boże. Bardzo proszę o modlitwę w intencji abym wrócił do zdrowia i aby skończyły się dręczące mnie myśli.
Bóg zapłać 

Proszę ZA MNĄ, 

Proszę za dusze w czyśćcu cierpiące

Proszę o pomoc dla Wiktorii w dojrzewaniu, szkolnych z zachowaniem . Opowołania z mojej rodziny. Za Ojczyzną, konającymi  o nswrócenie grzeszników, w moich stałych intencjach. Za  duchowieństwem i osobami konsekrowanymi. 

 

Bardzo proszę o modlitwę za zdrowie mojej mamy, która ostatnio dowiedziała się ze jest chora. Proszę aby pozostałe badania wyszły lepiej oraz o to żeby jak najszybciej pokonała chorobę i wróciła co pełni sił. 

Proszę ogromnie o modlitwę za mnie, za mojego męża Michala o wyjście z nałogu I skruchę i przemiane serca, o jego nawrócenie I o dar zdrowego potomstwa dla nas. Za mojego ojca Jana I mamę Czesławę i teściowa Zofię oraz za całą rodzinę moja I męża oraz za sp. Teścia Mirosława i wszystkich zmarłych z naszych rodzin I znajomych. 

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Darka, o uratowanie naszego małżeństwa i wzbudzenia w naszych sercach na nowo wzajemnej miłości. Bóg zapłać.

Proszę o modlitwę za córkę Agnieszkę. Ma 19 lat depresja i myśli samobójcze. Jest teraz w szpitalu Juz drugi raz.  Bóg zapłać

Bardzo prosze o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia mojego męża Dawida, który zmaga się z trudną do wyleczenia chorobą. Dziękuję!

Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego Taty Tadeusza

Proszę o uwolnienie od zranień traumy dziecięcej 

Proszę o zdrowie i siłę dla Eli 

Proszę o uzdrowienie mojego Taty Franciszka z choroby nowotworowej, o dobre wyniki badań, o odcięcie zła i uzdrowienie jego duszy, serca, ciała, umysłu. Dziękuję 

Proszę o siłę dla Eli i Krystyny 

Proszę o siłę dla Eli i Krystyny 

Pełna nadziei i wiary w Boże Miłosierdzie i opiekę Matki Bożej, proszę o to, aby badanie USG jamy brzusznej mojej Mamy, które ma miała robione jutro, tj. 22.09.2021 r. wyszło dobrze i nie wykazało żadnych poważnych zmian ani nieprawidłowości. Żeby moja Mama, którą kocham z całego serca nie miała ani raka, ani nowotworu, ani tętniaka, ani guza, ani żadnej innej choroby. Błagam Cię Panie, aby dolegliwości bólowe mojej Mamy ustąpiły i aby wszystko wróciło do normy, a Ona, aby żyła jeszcze długie lata. Tak bardzo jej potrzebuję, jest dla mnie najważniejszą osobą. Proszę także o zdrowie i jeszcze długie lata życia dla mojej Babci, Dziadziusia, Taty i dla Mnie. Proszę także, abym sobie dobrze radziła w pracy, a moi przełożeni, aby byli ze mnie zadowoleni. Panie Jezu, wiem, że jestem grzeszna i mam słabości, ale błagam, okaż mnie i moim Najbliższym swoje Nieskończone Miłosierdzie. Wierzę w Twoją zbawienną moc. Pozostaję pełna nadziei i wiary. Amen. 

bardzo proszę o modlitwę za Andrzeja, aby jego serce zmiękło i mi wybaczył.

Proszę o modlitwę w intencji o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.  Dziękuję 

Prosze o modlitwę w intencji o zdrowie dla Adama. O uzdrowienie go z ciężkiej choroby.  Bóg zapłać 

Proszę o rozwiązanie problemów zawodowych i finansowych

Proszę o modlitwę w intencji moich chorych kolan. Ojcze Niebieski, proszę o ich uzdrowienie. 

Proszę o  modlitwę w intencji Tomka

Proszę o modlitwę w intencji Bogu wiadomej

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal