Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

O uzdrowienia wnuczka Antosia, aby stał się normalnym i spokojnym chłopcem. Bóg zapłać.

Serdecznie proszę o modlitwę w intencji, aby sytuacja w pracy się dobrze ułożyła i abym miał fajnych kolegów.

O łaskę uzdrowienia Anety z nerwicy natręctw. Bóg zapłać.

O łaskę uzdrowienia duszy i ciała z nerwicy natręctw dla Anety.

Błagam o modlitwę za mojego przyjaciela Michała który popełnił samobójstwo, niech Bóg mu wybaczy, blagam Boże wybacz mu, daj jego rodzinie ukojenie po jego strWacie i daj mu życie wieczne amen.

Proszę o modlitwę w intencji odmiany mego samotnego życia. Niech miłosierny Bóg postawi mi na drodze mężczyznę, o którego się modlę. Niech również sprawi, żebu mój system nerwowy nie utrudniał mi życia.

Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby odrodził, uzdrowił i połączył na nowo rozwiązane przez sąd małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas. Dla Boga nie ma nic niemożliwego.

Proszę o modlitwę  o cud uzdrowienia wnuczka Antosia, o łaskę spokoju, radości i odwagi dla jego aby stał się dobrym, normalnym i madrym chłopcem. Bóg zapłać.

Prosze o modlitwe w intencji naprawy mojego zwiazku. Bog zaplac

 Proszę o modlitwę w intencji aby ukochana i ważna dla mnie osoba wróciła do mnie, odbudował relacje aby  był ze mną w związku. ..błagam dodaj mu odwagi i wiary w nas ..pobłogosław Boże daj nam szansę być razem........ dopomóż nam odnaleźć się w tej trudnej dla nas sytuacji byśmy byli razem dla siebie wsparciem, pomocą i miłością

O miłość Zbyszka i sakrament małżeństwa , żeby przestał się wreszcie bać.

Proszę o modlitwę za malutką Julię, która urodziła się w 28 tygodniu ciąży ważąc 1125 g.

Proszę o modlitwę w szczególności za moja siostrę o zdrowie i błogosławieństwo oraz szczęśliwe rozwiązanie w styczniu. O zdrowie i życie dla jej dziecka.

Prosze o modlitwę w intencji uzdrowienia żony Małgorzaty z choroby nowotworowej. Jezu ufam Tobie błagając jednocześnie o miłosierdzie jeśli taka Twa wola. 

Proszę o modlitwę za mnie, abym otrzymała pracę w Spa. Bog zaplac !

Proszę o modlitwę za moje małżeństwo,o nawrócenie mojego męża Jakuba,który zbladzil i opuścił mnie i moją córkę. Proszę o modlitwę wystawiennicza w tej intencji.

Jezu  -powierzam  TOBIE  moją  osobę  -pomóż  ,zebym  mialą  stałą  pracę  .JEZU   udziel  mi  łąsk  i  obdarz pomocą  ,pomóż  ,zebym  dobrze   radzilą  sobie  w  pracy

Proszę o modlitwę za zdrowie dla chorych w mojej rodzinie, o wyjście z długów i pomyślność w pracy.

Bożena

Błagam o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa ,o przemianę serca męza ,aby nie doszło do separacji ,Bóg zapła

Proszę o modlitewę w intencji mojej córeczki-Antosi, by wyniki badań były dobre i by ta nieznana choroba na zawsze ja opuściła. BŁAGAM CIĘ O TO MARYJO. JEZU UFAM TOBIE!

O poprawę zachowania Szymona w przedszkolu.

Proszę o modlitwę za Wiesława który jest w szpitalu z powodu bólu brzucha i za personel medyczny, który będzie się nim zajmował siostra 

Proszę o modlitwę za Tomasza, aby wyzwolił się z nałogu seksu i wrócił do mnie i naszego syna, aby stał się dobrym ojcem i partnerem, abyśmy mieli w nim oparcie jak kiedyś.  

Prosze o modlitwę w intencjj , zeby w koncu udalo sie nam zajsc w ciaze. Staramy sie z mezem juz ponad 2 lata.

Proszę o modlitwę. Od 4 lat nie potrafię sobie poradzić z obżarstwem - kompulsywnym, jak i świadomym. Nie widzę już sensu spowiadać się i walczyć o siebie...

Proszę o zdrowie, dobry rok przedszkolny i opiekę Matki Bożej dla Szymona

Proszę o modlitwę w sprawie rozwiązania bardzo trudnej sytuacji finansowej

Proszę o modlitwę za wnuczka Antosia o łaskę zdrowia dla jego aby dobrze się rozwijał i stał się otwartym i mądrym chłopcem.

Za Ciocię Krysię, która jest w ciężkim stanie. 

Chciałabym gorąco prosić o modlitwę wszystkie mozliwe duszyczki ! Zostałam natchniona pomysłem aby sprawić Jezusowi ogromny prezent :) Jest to wyzwanie podczas którego ze szczerego serca trzeba poświęcić chociaż kilka minut  trzy razy dziennie na krótkie podziękowanie Jezusowi za dobre jak i ciężkie sytuacje naszego życia , za Jego ofiarę na krzyżu oraz serdeczne uwielbienie Go (NAJWAŻNIEJSZE)
oddanie Mu chwały i czci jaka należy się prawdziwemu Królowi ! Każda osoba jest bardzo ważna ! zaproś także inne osoby  . Zamierzam rozpowszechnić tą wiadomość na każdy kontynent aby Jezus odebrał ogromną chwałe i dziękczynienie jakiego nigdy nie doświadczył . Przyłączcie się i pomórzcie uradować naszego Słodkiego Jezusa :)))
Zróbmy prezent Jezusowi , uradujmy Jego serce :) Niech wie że nam ludziom zależy na Jego uczuciach i szczęściu . Im będzie nas więcej tym większa chwała popłynie do Nieba a Jezus sam przecież powiedział że przebywa w chwale swego ludu :)

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal