Prośby o modlitwę

Wszystkie intencje wpisane na tej stronie są przekazywane siostrom.

Również Ciebie, drogi Czytelniku,
zapraszamy do wspólnej modlitwy w poniższych intencjach.

Dodaj swoją intencję.

Jeżeli nie chcesz, aby Twoja intencja była publikowana, wyślij prośbę z modlitwą e-mailem.

Proszę o zdrowie i siłę dla mnie oraz o wyjście z trudnej sytuacji życiowej 8

Siostry, błagam o modlitwę za mojego syna. O rozwiązanie problemów wychowawczych, uzdrowienie i uwolnienie. Oraz dary Ducha Świętego dla nas, rodziców...

Kochane Siostry proszę serdecznie o modlitwę o zdrowie i opiekę Mateczki Najświetszej dla mnie i mojej córki. Proszę Aniołów Świętych aby nieustannie nad nami czuwali, aby prowadzili jutro szczęsliwie i bezpiecznie moją córkę, a we wtorek aby prowadzili nas obydwie, aby wszystko było dobrze. Prosze o bezpieczna drogę, proszę o dobrą pogode, o ustaoienie mrozu, 

Proszę o o uwolnienie i stanięcie w wolności Bożej dla mnie, mamy, babci, Bena, Natalii, Alicji, Karoliny, Adama i Piotrka. Bóg zapłać. 

Duchu Święty , dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie i mądrość dla mnie. Dopomuż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować sluszne decyzje. Również proszę cię o pokorę, zdrowie oraz o twoją opiekę. A także o spokój duszy dla mojego braciszka Mariana. Amen

Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski oraz o pomoc w pracy by udało mi się wywiązać z moich obowiązków dobrze, proszę o dary Ducha św., Jego światło, pomoc innych ludzi, by się dobrze ułożyło wszystko.Bóg zapłać

Boże ratuj. Wpadliśmy w sidła mafii urzędniczej, która niszczy moją rodzinę psychicznie, fizycznie i finansowo od 15 lat.  Nie widać końca  fałszerstwom, oszustwom  i kłamstwom. Mafia  w białych kołnierzykach ma się dobrze niszcząc nas ponieważ ośmieliliśmy się  odwołać od decyzji urzędu gminy Świlcza.   Nasza nadzieja na poprawę gaśnie z dnia na dzień. Potrzebujemy pomocy.  Jezu bądź wola twoja, Ty się tym zajmij.

Trójco Święta, Matko Kochana proszę o wybaczenie wszystkich moich grzechów. Bardzo żałuję.

Proszę o pokój na świecie, o ustanie pandemii.

Proszę by to zło się nie sprawdziło.

Święci Aniołowie strzeżcie mojej duszy. Amen

 

Proszę o dar  Bożego proboszcza do parafii sw. Floriana w Elblągu

Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie mnie z raka z przerzutami na wątrobę i uzdrowienie mojego brata z raka jelita,mojej chrzesnicy z endometriozy i mojej teściowej z raka piersi.Panie,Ty się tym zajmij.

Kochani Aniolowie Święci dziekuje i proszę. Opiekujcie sie moją córką nieustannie, proszę czuwajcie nad nią w jej nowej pracy, aby wszystko  było dobrze, proszę aby pracowała zawsze szczęśliwie i bezpiecznie, aby podejmowała dobre decyzje, aby wszyscy w pracy sie wspierali i szanowali, prosze o Boze błogosławieństwo i wszystkie potrzebne łaski dla córki i wszystkich jej wspólpracowników.

Serdecznie proszę Siostry o modlitwę a Aniołów Świętych o opiekę, proszę o bezpieczną i szczęsliwą jazdę dla mojej córki i dla mnie, dla wszystkich współjadących, proszę o dobrą pogodę, o bezpieczne drogi dla  nas  i wszystkich. Prosze o modlitwę,  abyśmy bezpiecznie we wtorek dojechały do Ustronia, i o bezpieczny powrót do domu. 

Bardzo proszę o modlitwę za powrót do zdrowia mojego męża Grzegorza, który ma komplikacje po zachorowaniu na Covid-19. Dziękuję za udostępnienie takiej możliwości zwrócenia się z prośbą o modlitwę.

Z całego serca proszę o modlitwę o wyzdrowienie Z choroby I szczęśliwy jej przebieg. Dziękuję.

Proszę o modlitwę w intencji  uzdrowienia z depresji, siłę do życia i wychowywania dziecka oraz o pracę i  zdolność do jej wykonywania dla córki Joanny

Proszę o modlitwę za mnie o siły i chęci do pracy i życia, o wiarę, nadzieję i miłość. Bóg zapłać za modlitwy. 

Za psychopatę, mordercę , ciemiężyciela Bartłomieja i jego dziwkę Annę i jej od pokoleń chorą psychicznie rodzinę. Aby więcej nie niszczyli uczciwych ludzi przez swoje podłe , chamskie i intryganckie postępowanie. Aby wszystko zło wróciło do nich. Za ludzi ktorych niszczyli zdrowie ,życie aby za to odpowiedzieli. Za rodzinę Rynsztoków o nawrocenie tych morderców i oszustów

L

O nawrocenie mordercy,dzieciobójcy, ciemiężyciela i oszusta Bartłomieja i jego puszczalskiej kochanki , ladacznicy Anny. Za tą patologiczną parę psychopatów ktorzy nie panują nad swoimi rządzami i w miejscach publicznych uprawiają seks. No ale czego można się spodziewać po marginesie społecznym którego całe życie i rodzina opiera się na fałszerstwach, oszustwach , podłości i hipokryzji. Za matkę Anny pozbawioną jakichkolwiek zasad moralnych-podłą zakłamaną oszustkę , intrygantkę dopuszczającą się fałszerstw a zgrywającą ŚWIĘTĄ KROWĘ. Za braci tej psychopatki a szczególnie Piotra który sprowadza i handluje skażonym alkoholem i naraża zdrowie i życie ludzkie , ktore niejedno ma już na swoim sumieniu. Niech te krzywdy ,ktore wyrządzili i nadal wyrzadzają wrócą do nich. O nawrocenie dla tych oszustow i morderców. 

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny,żeby udało nam się wrocić do Polski z emigracji do września 2022r. 
Dziękuję za modlitwę.
Robert Budziński

Proszę o zdrowie i siłę dla mojej mamy

Proszę o modlitwę:

Aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa - Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały Jego intronizacji, zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech.

O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu.

O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie, Białorusi, Rosji, we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku, Iranie, Syrii, Libanie, Afganistanie, Korei Północnej i Kazachstanie.

Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem.

Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci.

O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały.

Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone.

Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa.

Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.

Proszę o uwolnienie od ducha nieczystości 

Bardzo proszę o uzdrowienie duszy Taty. Uwolnienie go z depresji i nerwicy

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z przepukliny przeponowej.

Proszę o zdrowie dlamojej rodziny i dobre wyniki badan

Proszę o łaskę spowiedzi swiętej dla mnie 

Proszę o uwolnienie od zranień doświadczonych przeze mnie zadanych przez ojca alkoholika 

Aniolowie Święci proszę o opiekę nad moją corką i mną, prosze pomózcie we wszystkich sprawach w których się modlę. Bądzcie z nami nieustannie, wspierajcie, pomagajcie, prowadzcie 

Proszę o modlitwę za mojego synka Bartusia o łaskę zdrowia dla niego o cud uzdrowienia z guza mózgu i o opiekę Matki Najświętszej

Proszę o modlitwę. Jezu miłosierny poraniłem moją żonę słowem , myślą i uczynkiem. Jestem egoistą , kłamcą i oszczercą nie wiem czy się nadaję w ogóle  na męża bo dodatkowo jestem jeszcze bardzo niedojrzały w postępowaniu. Jest mi niebywale trudno się zmienić wiele lat trwałem w ogromnych grzechach, dodatkowo mam nerwicę proszę o uleczenie żony z wszelkich ran jakie jej zadałem oraz miłosierdzie Boże dla niej i dla mnie grzesznika małżeństwo się nam sypie Jezu zmiłuj się nade mną sam nie potrafię się zmienić pomóż.
Rafał (moja żona to Agnieszka).

Strony

Dodaj wpis

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Plain text

  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
Copyright©2010-2016 Zgromadzenie Sióstr od Aniołów.
Strona stworzona dzięki Drupal